אילוסטרציה: אפי אליןמחלק הנוער במשטרת ישראל פתח במהלך השבוע בחקירה בעקבות דיווח של נער בן 14, שסיפר כי לפני מספר שנים נפגע מתקיפה מינית שבוצעה על פי החשד על ידי אדם אותו הכיר בבית הכנסת. האירועים התרחשו לפני כשלוש שנים, עת התגורר הקטין עם משפחתו באשדוד. על פי עדותו של הקטין, לאחר שהחשוד רכש את אמונו, מעת לעת הוא ביצע בו את זממו ואף איים על חייו בל יספר את אשר אירע במקום. על פי החשד מעשים אלו נמשכו לאורך שנתיים כשבזמן זה חושש הקטין לספר על המתרחש עד שעובר יחד עם משפחתו להתגורר מחוץ לעיר אשדוד. 

לאחר שבשנה האחרונה לא נחה נפשו ממעשיו של החשוד, סיפר על כך לאביו ואז הגיעו יחדיו לדווח על המקרה.

בעקבות עדותו ומספר פעולות חקירתיות שנערכו במהרה, נעצר אתמול החשוד לחקירה שארכה שעות בפני חוקרי הנוער בתחנת המשטרה באשדוד, שבסופה קשר עצמו החשוד לחשדות המיוחסים לו תוך שטען להגנתו – "הילד פיתה אותי".

בתום חקירתו הוא נכלא, והיום הוארך מעצרו לבקשת חוקרי המשטרה בבית המשפט בחמישה ימים נוספים, עד יום שני הקרוב, לטובת המשך פעולות החקירה הנדרשות ובניסיון לאתר קורבנות נוספים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]