הרצח שאירע אמש באשדוד, במהלכו נדקר למוות איתי מור ז"ל על ידי שכנו, מזעזע את העיר. מור היה מוכר ואהוב בעיר, ורבים ממכריו מתקשים להבין את מה שהתרחש באותם הרגעים כששכנו לקח סכין ודקר את מור שוב ושוב.

ולרי סמילנסקי, שליד דלת ביתה התרחש הרצח, סיפרה הבוקר על הרגעים הקשים מיד לאחר האירוע. "שמעתי צעקות ופתחתי את הדלת, היה הרבה דם. האישה צעקה דקרו אותו דקרו אותו. הוא היה בדם מלא, והיא הייתה לידו מלאה בדם", מספרת השכנה סמילנסקי.

בניסיון לעצור את הדימום הביאה סמילנסקי מגבת לאישתו של איתי. "היא רצה מלמטה לילדים למעלה, שבוכים, והילדה הקטנה בוכה ואומרת אבא הוא חי ואני אמרתי לה כן הוא חי". סמילנסקי מתקשה לתאר את הרגעים ומתחילה לדמוע. "זה נורא זה נורא", היא אומרת. "מי שעשה את זה הוא לא בנאדם. ניסיתי לעשות דברים אבל לא יכולתי, הוא היה בלי הכרה".

על איתי מספרת סמילנסקי: "הוא היה הכי טוב מכל השכנים. תמיד היה פותח את הדלת בבניין, שואל מה נשמע. אנחנו פה שנה וחצי והוא תמיד היה עם הילדים, שם אותם על הכתפיים. הוא היה אבא מדהים ממה שראיתי".

חברו ברק דוידוביץ' מספר אף הוא, כמו כל חבריו של איתי ז"ל, על אדם מדהים ותדהמה גדולה מהאירוע הקשה. מועד הלוויתו של איתי מור ז"ל טרם נקבע.

בתוך כך, במשטרה הסירו את צו איסור הפרסום ובצהריים הם יקחו את החשוד ברצח להארכת מעצרו בבית המשפט באשקלון. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]