אסון כבד נמנע לפנות בוקר באשדוד בזכות תושיית ילדה בת 6 בלבד. האירוע החל קצת אחרי השעה 5:00 לפנות בוקר, כאשר מסיבה שעדיין נבדקת, שריפה פרצה בחדר הילדים בדירה ברובע ג'. 

על מה שאירע באותם הרגעים הדרמטיים מספר אב המשפחה שמואל: "הילדה בת השש התעוררה מריח העשן. היא ראתה שהכל מתחיל לבעור, העירה את האחים שלה והוציאה אותם מהחדר. היא העירה אותנו, והמזל הגדול שלנו שהצלחנו לצאת מהדירה שניות לפני שהאש חסמה את הדרך".

כוחות כיבוי שהוזעקו למקום כיבו את האש שהחלה בחדר הילדים וגרמה לנזק כבד בכל הבית. "צוותי כיבוי הגיעו במהירות. כל הבית נפגע מהשריפה, אפילו המזגן בסלון התעוות מהחום. כל הבית פיח", אומר לנו שמואל. בחדר ישנו בעת האירוע חמישה ילדים. "לא כולם ישנים בדרך כלל בחדר, חלקם ישנים בסלון. הלילה כולם ישנו בחדר, וקרה לנו נס של ממש. הילדים, אחרי האירוע הקשה, הלכו למוסדות החינוך כדי להחזיר אותם לשגרה".

חוקר שריפות של כיבוי אש בודק מה הוביל לשריפה. לפי שעה טרם ידוע מה הצית את האש.

נס בשריפה שפרצה בחדר הילדים

במשפחה עדיין מנסים להציל מעט מהרכוש שלא נהרס בשריפה. הם כנראה יזדקקו לסיוע בציוד, ביגוד ודברים נוספים לאחר שהשריפה הרסה כמעט הכל. 

מפקד האירוע בכיבוי והצלה, רשף גבי אזולאי: "אין ספק שקרה כאן נס גדול. בחדר הבוער ישנו קודם 5 ילדים כשהגדולה בת 6 ובשעה כזו כולם ישנים שינה עמוקה אך היא העירה את משפחתה ובכך הצילה את חייהם,מיד סרקנו לוודא שאין דיירים נוספים ולשמחתנו כולם היו בחוץ, הנזק לדירה הוא עצום לצערנו. אנו מבקשים מהציבור להשמע להנחיות הבטיחות של שירותי כבאות לישראל ולהתקין גלאי עשן החדרים ובכך להציל את חייכם ואת חיי יקירכם".
מיטת התינוק המפויחת

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]