דיווח שהתקבל במשטרה ממחלקת הביטחון בחברת האשראי ומחברת הסלולר העלה כי החשוד ביצע הזמנה של מספר מכשירי סלולר מהמתקדמים כיום בשוק בשווי מוערך רב. החשוד ביקש לקבל את הזמנתו באמצעות שליח לכתובת אותה מסר באחת משכונות העיר אשדוד. שיתוף פעולה בין משטרת ישראל והחברות המעורבות בכך, הביא אתמול בשעות אחר הצהריים את שוטרי היחידה לפעול ולעצור את החשוד. 

קצין המשטרה שהתחזה לשליח לו המתין החשוד, מסר לידיו של זה את המשלוח ומיד לאחר שחתם החשוד על תעודת המסירה ביקש לעוצרו. החשוד ניסה את מזלו להימלט מהמקום אך לאחר מרדף רגלי קצר הצליח ה״שליח״ יחד עם עמיתיו שנטמעו סמוך למקום להשלים את מעצרו והחשוד הועבר אל תחנת המשטרה לחקירה שבסיומה נכלא.

במשטרה ציינו כי ״יחידות השיטור הרגלי שהוקמו ברחבי הערים בתחומי המחוז הדרומי מהווים כמכפיל כח של פעילות יזומה וכהשלמה לפעילות הקלאסית התגובתית. הקמתן של יחידות אלו מאפשרת הגברת הנוכחות והבולטות בהתאמה לשעון החיים של התושבים ומעלולי הפשיעה תוך פעילות יזומה מוכוונת פתרון, לבעיות שסומנו לטיפול בשכונות המגורים ובאזורים השונים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]