תושבי אשדוד והסביבה רוצים סינמה סיטי ומנכ"ל ביג מרכזי קניות, איתן בר זאב, אומר כי הסינמה קום יקום באשדוד. בראיון שנתן בר זאב לעיתון "כאן דרום", אומר בר זאב: "מתחם הסינמה סיטי נמצא בוועדה המחוזית, הסינמה סיטי באשדוד יקום גם יקום, עם העירייה או בלעדיה. בתחילת הדרך העירייה תמכה. בהמשך כרגיל הפכו את עורם והפסיקו את התמיכה, אני מניח ששוב, בגלל עמדת החרדים. לכן עקפנו את העירייה והלכנו לוועדה המחוזית בלי העירייה. התב”ע החדשה עשתה חסד עם העירייה כי היא מאפשרת להקים מסוף תחבורה, לכן העירייה עוד פעם שינתה את עמדתה והחליטה לתמוך בתכנית, רק כדי שלא יבטלו את מסוף האוטובוסים חס ושלום”.

כמה זמן ייקח להערכתך עד שהסינמה סיטי ייבנה?

תרשים הסינמה סיטי כפי שמופיע בתוכנית שהופקדה

“אני מניח שהתב”ע החדשה תאושר בקרוב מאוד, רק שלאחר מכן אני תלוי בעירייה, כי נצטרך לקבל היתר בנייה מהוועדה המקומית בעיריית אשדוד, ואני מאוד מקווה שהם לא יעכבו אותנו שם. ייתכן שאם בעירייה לא יעשו את זה, נלך לוועדת ערר, ואני גם מניח שזה מה שיקרה בסוף”.

בדיקת אשדוד נט העלתה כי התכנית אותה הגישה ביג מרכזי קניות בשנת 2015 בועדה המחוזית, נמצאת בשלב ההפקדה ברשומות, כאשר ניתנה התנגדות פעוטה של רמ"י לתיקון התכנית. התוכנית כוללת שינוי ייעוד לשטח בו נמצא הביג כעת מיעוד ממרכז תחבורה ואחסנה ליעוד מסחר ותעסוקה, ומרכז תחבורה. מדובר בהקמת מסוף אוטובוסים שיוקם כחלק מפרויקט הגל הירוק. את המסוף תקים ביג.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]