עו"ד דותן לינדנברג

ביום 22.05.2013 בשעה 23:30, בזמן שרקדה ברחבת הריקודים, החליקה התובעת כשדרכה על רצפה רטובה ומלוכלכת, נפלה ונפגעה קשות בברכה. לאחר התאונה פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ברזילי שבאשקלון וכעבור יומיים נאלצה לעבור שם ניתוח בהרדמה מלאה לתיקון קרע בגיד הפיקה.

מומחה לכירורגיה אורתופדית מטעם התביעה אשר בדק את התובעת בחודש שעבר, קבע בחוות דעתו כי למרות הטיפול הארוך בפיזיו והידרותרפיה, נכון להיום האשה סובלת מכאבים, הגבלה בתנועות הברך והרגשת אי יציבות ובנוסף סובלת מצלקות כואבות. המומחה קבע כי בגין הגבלה ביישור הברך וצלקות כואבות ומכוערות נכותה לצמיתות היא בשיעור של 37 אחוזים.  

בתביעה נטען כי כתוצאה מהתאונה הפכה התובעת מאדם עצמאי, למוגבלת מאוד הזקוקה לעזרת צד ג', כאשר עקב נכותה התפקודית אינה יכולה עוד לשרת עצמה כבעבר והיא זקוקה ותזדקק גם בעתיד לעזרה. מאז התאונה ובעקבותיה האשה מתקשה מאוד בביצוע פעולות יומיומיות וכתוצאה מנכותה התפקודית בעקבות התאונה,  פחתו הנאות חייה והיא נאלצת לחיות עם פגיעה בדימויה העצמי.

בא כוחה עו"ד דותן לינדנברג טוען בתביעה, כי בעלי האולם גני הצבי התרשלו בכך שלא דאגו להתקין ברחבת הריקודים פסים למניעת החלקה ולא הדריכו העובדים בצורך לנקות את רחבת הריקודים באופן שלא תהווה סכנה לרוקדים.

האשה  דורשת מבית המשפט לקבל פיצוי עבור כאב וסבל, עזרת צד ג', הוצאות רפואיות והפסדי שכר.

טרם הוגש כתב הגנה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]