עובדי מפעל פקר דיווחו היום למוקד חדר המבצעים של כיבוי האש על חתול שכנראה נפל לבור בעומק 10 מ' ובו פסולת ברזל ואין דרך לסייע לו.

מיד הוזנקו למקום צוותי כיבוי מתחנת אשדוד וקרית מלאכי ולמקום הוזנק צוות יל"מ (יחידה לחילוצים מיוחדים) של שירותי כבאות אשדוד.

לוחמי האש אשר הגיעו למקום ראו כי מדובר בחילוץ מורכב ולא ניתן להציב סולם בגלל פסולת הברזל שנמצאת בתחתית הבור והחלו בפעולות חילוץ מורכבות יותר.

כאשר הצוות הראשון ירד לבור היה החשש שהחתול יבהל ומהפזיזות יחבל מפסולת הברזל המסוכנת ולכן היה צריך צוות החילוץ לפעול בזהירות רבה ובעדינות בכדי למצוא את החתול ולחלצו בשלום.

כעבור מחצית השעה נמצא החתול תשוש בין הברזלים המסוכנים וחולץ מהבור ע"י לוחמי האש.

מפקד האירוע להב אלקנה ביטון "בחילוצים מסוג זה יש סיכון רב יותר שכן מדובר בגובה 10 מ כשבתחתית הבור פסולת ברזל שמסכנת גם את החתול וגם את הצוות שגולש פנימה ולכן היה צריך לנקוט במשנה זהירות שחלילה אף אחד מהצדדים לא יפצע וכולנו שמחים שלצוות ולחתול שלום".

עובדי המפעל חזרו לעבודה סדירה לאחר שקיבלו שיעור בחילוץ מלוחמי האש ומיחידת היל"מ של שירותי כבאות אשדוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]