הגבר שלטענת הבנות צילם אותן ברכבת

רגע לפני שהגיעו לתחנת הרכבת באשדוד, נערה בת 17 שלבשה חצאית שמה לב שהגבר שיושב מולה מתכופף ומתעסק עם המצלמה בסמארטפון שלו ולמעשה מצלם את רגליה מלמטה. היא קפאה במקום וכשהרכבת הגיעה לתחנה סיפרה בדמעות לאחותה את שאירע. אחותה עוד הספיקה לצלם את הגבר, אך כששם לב שהוא מצולם מיהר לרדת מהרכבת ולברוח מהמקום.

הבנות פנו למאבטח ברכבת וקיבלו ממנו תשובה תמוהה, שאין איסור לצלם ברכבת. "שאלתי את המאבטח גם אם מדובר בצילום אינטימי ופוגעני אין איסור לצלם?" מספרת ר'. "הבנו שלא יעזרו לנו ברכבת ופנינו לתחנת המשטרה להגיש תלונה. לא יתכן שהגבר הזה יצלם את אחותי בצורה כזאת וזה יעבור כאילו לא קרה כלום".

השתיים ניגשו למשטרה להגיש תלונה אך בהיעדר חוקר זמין עד כניסת השבת והן שומרות שבת, נתבקשו לחזור לתחנה במוצאי שבת ולהגיש את התלונה. עכשיו הבנות חוששות שהגבר יעשה שימוש לא נאות בסירטון.

ר' העלתה פוסט בצירוף התצלום בו היא מבקשת את עזרת הציבור באיתור הגבר כדי למנוע ממנו להפיץ את הסרטון אותו הוא צילם. בפוסט היא כתבה: "שלום, אני עליתי לתחנת רכבת מתל-אביב ובחור סוטה התחיל לצלם אותי מלעלה למטה כי אני עם חצאית. אני מנסה לאתר אותו לפני שהוא יפרסם משהו ויעשה שימוש סוטה ולרעה בסרטון שלי. אשמח אם תעזרו לי לאתר אותו".

ר' ואחותה מקוות שאחרי הגשת התלונה, הגבר יאותר והמקרה יחקר. "אנחנו לא מתכוונות לוותר ורוצות להזהיר בנות אחרות בפני התופעה". אומרת ר'.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]