השר אריה דרעי ואבי אמסלם

אבי אמסלם, מקורבו של השר אריה דרעי ומי שהיה עוזרו האישי ונהגו, ימונה במועצת העיר הקרובה לממ"ק ראש העיר אשדוד. כבר לפני מספר ימים התרוצצו השמועות כי אריה דרעי צפוי להודיע על מינויו  אמסלם לתפקיד הממ"ק, אך אמסלם התעקש כי איש לא דיבר איתו על כך. היום כאמור הפך הדבר לרשמי בישיבת סיעת ש"ס בכנסת, והדברים דלפו במהרה לתקשורת החרדית ומשם לתקשורת המקומית.

מינויו של אמסלם מגיע לאחר שלפני מספר חודשים, לאחר הגשת כתב אישום נגדו בפרשיית השוחד בעיריית אשדוד, התפטר עמרם כנפו מתפקידו כממ"ק ראש העיר אשדוד. 

לקראת הבחירות המוניציפליות באוקטובר 2018 צפויים שינויים בהרכב ש"ס למועצה. אחרי שנים רבות שכנפו עמד בראש המפלגה בעיר, ממתינים כולם לראות מי ייבחר להנהיג את המפלגה. בורסת השמות כבר לוהטת.

אבי אמסלם מסר בתגובה לאשדוד נט: "טרם קיבלתי הודעה על ההחלטה של הרב אריה דרעי, אני ניזון בדיוק כמוכם ממה שהוציאו עיתונאים מישיבת הסיעה בכנסת. לעצם העניין, אני שמח שהרב אריה דרעי בחר בי לתפקיד ממ"ק ראש העיר באשדוד, ואני אמשיך לעשות למען הציבור ביחד עם עמרם כנפו, שעשה במשך שנים רבות כל כך הרבה למען הציבור".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]