אילוסטרציה: PIXABAY

שופטת בית משפט השלום לתעבורה באשדוד, השופטת ליאת שמיר הירש שלחה למאסר בפועל של 7 חודשים את תושב אשדוד, שנתפס פעמיים בקיץ האחרון נוהג ברכב מבלי שהוציא אי פעם רישיון נהיגה. חודש וחצי אחרי נתפס הנהג שוב ברחובות אשדוד כשהוא נוהג ברכב, אך הפעם בדיקת אלכוהול שנערכה לו העלתה שבנוסף לכל הוא שיכור.

נגד הנהג הוגש כתב אישום בבית המשפט  השלום לתעבורה באשדוד בגין נהיגה כבלתי מורשה, נהיגה בפסילת נהיגה ונהיגה בשכרות. מאז שנתפס הצעיר שהה במעצר עקב מסוכנתו והזלזול כלפי רשויות החוק. 

בבית המשפט הודה הנהג בעובדות כתב האישום והביע חרטה על מעשיו. בית המשפט, לפני שנגזר את דינו של הנהג, ציינה השופטת: "התנהגותו של הנאשם מעידה על זלזול והעדר מורא מפני החלטות בית המשפט".

עוד ציינה השופטת ליאת שמיר הירש כתבה בגזר הדין: "הענישה אינה מכוונת אך ורק כנגד הנאשם אלא יש בה מסר מרתיע לציבור כולו, זאת נוכח ריבוי העבירות של נהיגה בזמן פסילה, נהיגה בשכרות וללא רישיון". 

בסופו של גזר דין קובעת השופטת כי על הנאשם יוטלו 7 חודשי מאסר בפועל, פסילה מקבלת רישיון נהיגה לארבע שנים, קנס בסך 1,000 ש"ח ועוד חצי שנת מאסר על תנאי.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]