מתוך הסרטון

תגובתו של אסף יוחאי, עורך דינו של הצעיר שנתבע על ידי הצעירה:


"צר לי כי התובעת פונה לעיתונות כמזור אחרון להטחת האשמות במרשי, לאחר שאלו נסתרו במסגרת כתב הגנה. ותוך כדי בוחרת להתנהל בדרך לה לכאורה היא מתנגדת - הוצאת דיבה ולשון הרע. שכן בעודה תובעת את מרשי בגין לשון הרע היא מעלה על דפי העיתונות האשמות שקריות לגביו. הנופלות ללא צל של ספק תחת הגדרת לשון הרע וגורמות נזק רב למרשי.

הפרסום הזה רק מחזק את טענת ההגנה לשימוש ציני בחוק לשון הרע מצד התובעת.

שהרי התביעה מבוססת על עוגמת הנפש שנגרמה לתובעת בגין הפרסום של הסרטון, ובאופן תמוה בוחרת התובעת להעלות את הסרטון שוב באמצעי המדיה השונים, כאשר ידוע לה כי חלק נכבד מקוראי אותם המדיות מכירים את הסיפור ויודעים שהמדובר בה.

בניגוד לתובעת, מרשי אינו חפץ בניהול התיק על גבי דפי העיתונות. עם זאת יצוין כי התובעת משתמשת בעיתונות באופן נלוז לטובת הטיית דעת הקהל, ונסיון הטיית בית המשפט, תוך שהיא מעלה טענות שאינן מבוססות ויתבררו בכתלי בית המשפט.

יצוין כי מדובר בחברים הנוהגים לבלות יחד ולהשתטות יחדיו בעת בילויים. התובעת ה"פגועה" הוסיפה להיות בקשר חברי ולבלות עם הנתבע עוד זמן רב לאחר האירוע המדובר.

עוד יצויין כדוגמא, כי טענתה בגין ידה השבורה עקב אותה הנפילה ניתנת לסתירה בקלות, שכן כבר באותו הערב היא מצולמת בסרטון נוסף בו היא מניעה ידיה בקלילות, וכן מנסה להתקרב אל הנתבע - התנהגות תמוהה אשר לכל הפחות אינה צפויה ממי שטוענת להיפגע קשות מהאופן בו הניף אותה הנתבע רק כשעתיים קודם לכן.

למרבה הצער היד על ההדק כה קלה בימינו כאשר מדובר בתביעות אזרחיות ובתביעות לשון הרע בפרט, וזהו מקרה קלאסי המעיד על כך. בסופו של יום ניווכח כי ההר הוליד עכבר" 

לכתבה המלאה http://www.ashdodnet.com/article/210286/25

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]