ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסריההסכם, שטיוטת פרטיו פורסמה לראשונה באשדוד נט, מכתיב לעיר תוספת בנייה של עשרות אלפי יחידות דיור בתוך זמן קצר, מתגלגל לבית המשפט עוד בטרם נחתם.

מוקדם יותר היום פרסמנו כי הבקשה למתן צו ביניים למניעת החתימה על הסכם הגג, נדחתה על ידי בית המשפט. אלא שהמועד עליו דובר היה מתוכנן להתקיים היום, ובית המשפט דחה את הבקשה, בין השאר בעקבות הזמן הקצר שנותר עד לחתימה על הסכם.

העותרים מיהרו להגיש היום בקשה נוספת לבית המשפט, עם המועד החדש לחתימה על הסכם הגג (ביום ראשון בנוכחות ראש הממשלה). בית המשפט נעתר לבקשה לקיים דיון בעתירה לצו ביניים לעצירת טקס החתימה, ומחר בשעה 14:00 יתייצבו בבית המשפט המחוזי בב"ש יתייצבו ראש העיר אשדוד, נציגי משרד האוצר והבינוי, לדיון בנושא. 

הצדדים אמורים להגיש את תגובתם לבקשה עד מחר ב-11 בבוקר לבית המשפט. הדרמה נמצאת בעיצומה, והעיניים נשואות כעת לבית המשפט, שם אמורה השופטת המחוזית יעל רז לוי - להכריע בסוגיית צו הביניים.

החלטת בית המשפט

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]