פרסום ראשון: 30 בדצמבר 2009 @ 12:11

 

 

 

הסערה המקומית צפויה להגיע בימים הקרובים אל הרב עובדיה יוסף, שייצטרך להכריע בסוגיה. עו"ד חדד מציין: "אנחנו תומכים לחלוטין בראש העיר, ד"ר לסרי, אך הסדר בסיעה צריך להיעשות".

בתמונה: ממ"ק ראש העיר, הרב עמרם כנפו

 

שלושה מבין ארבעת חברי המועצה מטעם ש"ס במועצת העיר אשדוד, עושים קולות של פילוג: במהלך ההצבעה על תקציב 2010, הם קמו רבע שעה לפני ההצבעה ויצאו מן האולם. לאשדוד נט נודע כי מהלך המחאה נבע מכך שהשלושה לא היו שותפים להחלטה בדבר בחירת רב ספרדי לאשדוד, לא באופן ישיר ולא באופן עקיף באמצעות נציגי ציבור וזאת כהמשך למידורם מקבלת ההחלטות שותפות של הסיעה. הם מאשימים בכך את עמרם כנפו, ממלא- מקום ראש העיר, המקורב ליו"ר התנועה אלי ישי. אולם מתנועת ש"ס הארצית דואגים להדגיש כי ההחלטה בדבר הרכב בעלי זכות הבחירה לרב הספרדי, אינה במישור המקומי אלא החלטה ארצית שלא תלויה בסיעה המקומית.עוד לפני הבחירות היו היחסים בין חברי ש"ס באשדוד מעורערים, כאשר קרב ניטש בין כנפו וחדד בסוגיית יו"ר המפלגה באשדוד. לאחר פשרה שהושגה, נבחר חדד ליו"ר המפלגה אך כנפו, האיש שהגדיל את כוחה של ש"ס באשדוד בכל קדנציה, נותר בעל הכוח העיקרי במפלגה ואיש הביצוע. למרות שהשלושה משמיעים קולות של פרישה לאופוזיציה, נראה כי בימים הקרובים הרוחות יירגעו בהתערבות ראש העיר יחיאל לסרי.
 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]