שרון אוחנה זכרונו לברכהחוקרי התאונות עדיין חוקרים מה הוביל לתאונה הטרגית במהלכה נהרג שרון אוחנה, בשנות ה-40 לחייו מאשדוד. האסון הכבד התרחש סמוך לחצות, כאשר מסיבה שעדיין נחקרת, התהפך שרון עם האופנוע בשדרות משה דיין. צוותים של מד"א ואיחוד הצלה ביצעו בו פעולות החייאה, אך בסוף נאלצו לקבוע את מותו.

פאראמדיק מד"א נאור סבג סיפר: "כשהגענו למקום ראינו אופנוע על הכביש , בסמוך שכב גבר עם פגיעה רב מערכתית, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

שרון אוחנה ז"ל

הלם כבד בקרב חבריו ומשפחתו של שרון ז"ל, שהיה דמות מאוד מוכרת ואהובה באשדוד. במשך שנים ארוכות הוא התגורר בחו"ל ובעשור האחרון חי עם משפחתו בארץ. הוא הפעיל קו חלוקה של מחלבות גד ובשנה האחרונה היה פעיל בקאנטה,  הבר הצמוד למסעדת החוף, יחד עם אחיו עמית. 

חבר סיפר: "אסון גדול, בוקר מאוד עצוב נפל על כולנו. אין אנשים כמו שרון - החיוך לא ירד מהפנים שלו. אדם חברותי, תמיד שמח, תמיד עם חיוך על הפנים. לכל מקום שהגיע אליו היה מביא איתו אנרגיות טובות. הוא היה נשוי לכרמית ויש להם 4 ילדים...פשוט עצוב ובלתי נתפס...טרגדיה גדולה".

לא רחוק ממקום התאונה נהרג לפני כ-20 שנה בן הדוד של אשתו, גיל קקו ז״ל, אף הוא כתוצאה מתאונת אופנוע. בכיכר של חוף י"א הוצבה אנדרטה לזכרו. 

שרון ז"ל הותיר אחריו את אשתו כרמית וארבעה ילדים. הלוויתו תתקיים הצהריים (ה') בשעה 15:00 בבית העלמין באשדוד.

יהי זכרו ברוך

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]