נדב בוחניק ז"ל

הוסר צו איסור הפרסום בחקירת רצח נדב בוחניק באשדוד בשבוע שעבר - המשטרה מתירה לפרסם כי ארבעה חשודים נעצרו, שניים מהם מיד לאחר הרצח ושניים נוספים ביום שישי. החשודים: תושב שדרות בן 50 ותושבי אשדוד בני 22 ו-25, נעצרו בחשד שהיו מעורבים ברצח ואחד מהם ביצע את הרצח בפועל. 

למרות הסרת צו איסור הפרסום, זהות החשודים טרם הותרה לפרסום. על פי החשד, הרקע לרצח המזעזע היה סכסוך מתמשך בין החשוד לקורבן, שהסתיים בסופו של דבר ברצח. 

שמו של ניסים חדידה (תושב שדרות כבן 50) הותר לפרסום בחשד כי סייע לחשוב המרכזי ברצח, להתחבא בדירה. על פי החשד - החשוד המרכזי ברצח שהה אצל חדידה במשך 3 ימים.

החשוד חדידה מודה שהוא אירח את החשוד ברצח אך טוען כי לא ידע שהוא מסתתר ומבוקש ע"י המשטרה. לגבי חדידה - שאלת המפתח היא האם ידע או לא ידע  והמשמעות היא האם סייע לחשוד ברצח להמלט מהמשטרה?

עורך דינו של פדידה טוען כי מדובר בבנאדם נורמטיבי, עובד עירייה. הוא לא חשוד שהוא היה מודע לרצח. הוא גר בשדרות והנרצח באשדוד.  למרות טענות פרקליטו, השופט החליט להאריך את מעצרו שוב, עד ה 202/2020.

יתר שמות החשודים הצעירים בני ה-22 וה-25 לא הותרו לפרסום עדיין. 

תזכורת:

הרצח המזעזע של נדב בוחניק אירע לפני שבוע ב-10.02.2020 ברובע ט"ו באשדוד. על פי החשד, החשוד במעשה עקב אחר בוחניק שרכב על האופנוע, פגע בו עם רכבו ומיד לאחר מכן דקר אותו ופצע אותו אנושות. בוחניק הצליח להגיע למרכזון הסמוך, שם אמר "דקרו אותי" והתמוטט. במשך שעה ארוכה ניסו צוותי ההצלה להציל את חייו, אך בסופו של דבר מותו נקבע במקום.

זהות החשוד ברצח הייתה ידוע כבר לרבים מיד לאחר היוודע הרצח. שמו ותמונתו פורסמו ברשתות החברתיות, באחד הפוסטים עם הכיתוב: "רוצח".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]