בחודשים האחרונים היו שמואל דוד ובני משפחתו נתונים לתקיפות חסרות תקדים ברשתות החברתיות. דוד, שמשמש כעוזרו ודוברו של ראש העיר יחיאל לסרי כבר שנים רבות, העלה יומיים לפני הבחירות פוסט כואב במיוחד על מערכת הבחירות הקשה, על ההסתה ועל ניסיון סתימת פיות.

"עוד יומיים תסתיים תקופת הבחירות הזאת. כמי שכבר עבר כמה מערכות בחירות- אני מוכרח לומר שזו שונה. בניגוד לקודמות, זו מלאה בהסתה, ברוע, באנשים ששכחו שהאנשים עליהם הם כותבים ואיתם הם מדברים הם בעלי משפחה, שכחו שדרך ארץ קדמה לכל דבר: גם לתורה וגם לתוצאות הבחירות", כתב שמואל דוד בעמוד הפייסבוק שלו.

על פועלו של דוד לקידום העיר אשדוד, אין אחד שיכול לערער. הוא נאמן לבוס שלו (לסרי) ונאמן לעיר אשדוד.

אתמול, בנאום הניצחון של ראש העיר, אחרי שלסרי סיים להודות לכל מי שסייע, התודה האחרונה נשמרה לדוד, שפעל רבות מאחורי הקלעים כדי להציג את הישגיו של ראש העיר בכל מדיה אפשרית.

"אני רוצה רוצה לומר תודה אחרונה לאחד שהולך איתי כבר הרבה שנים. הוא לא איש פוליטי אבל אני לא יכול שלא להודות לו, הוא איש מקצוע הוא איש עבודה. הוא כמו בן", אמר ראש העיר.

"אף אחד לא יכול לבוא אליו בטענות, הוא כמו בן בשבילי. תודה רבה שמואל אני אוהב אותך", הוסיף לסרי.

שמואל דוד - צילום: אורי קריספין

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]