צילום מסך מהסרטון - רכבה של התושבת הוא השלישיתושבת אשדוד מתכוונת להגיש תלונה במחלקה לחקירות שוטרים נגד שוטר תנועה מאשדוד, שנתן לה דוח על חציית צומת באור אדום עם קנס בסך 1500 ש"ח ו-10 נקודות, זאת כאשר בכלל לא עברה כל עבירה. את הסיפור חשף אתמול אלמוג בוקר בערוץ 10.

בדוח שנתן השוטר לתושבת, הוא כותב: "הרכב הנ"ל מגיע מכיוון יצחק הנשיא, ממערב למזרח ברמזור אדום מלא". רב סמל מלכה לא הסתפק בכך והוסיף כי היה בקשר עין מלא.

התושבת פנתה לעורך הדין חנוך דרך ארליך, שפנה לעיריית אשדוד וביקש לקבל את סרטוני מצלמות האבטחה - אז חיכתה להם ההפתעה.

מצפיה במצלמות ניתן לראות כי התושבת חוצה באור ירוק את הצומת, וכי השוטר כלל לא היה בקשר עין ובכלל מגיע לצומת מכיוון אחר לגמרי. רק לאחר שרכבה של התושבת נמצא כבר הרחק מהצומת, השוטר מפעיל את הסירנה ועוצר את התושבת.

צפו בסרטון בעמוד הפייסבוק של אשדוד נט

בעקבות הממצאים מתכוונת התושבת בכוונת להגיש תלונה נגד השוטר במחלקה לחקירות שוטרים, ובמקביל לדרוש מהמשטרה לבדוק מחדש את כל הדוחות שנתן בעבר השוטר. 

מטעם המשטרה נמסר בתגובה: "מבירור שערכנו עולה כי השוטר פעל בחוסר מקצועיות שאינה מאפיינת את שוטרי משטרת ישראל, המבצעים אכיפה מקצועית ונחושה של עבירות תנועה מסכנות חיים במסגרת המאבק המתמשך בקטל בכבישים. אנו מצרים על המקרה החריג ובהתאם, הדוח יבוטל לאלתר וינקטו צעדים פיקודיים כנגד השוטר".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]