אבי חסון ז"ל

ככול הידוע לאשדוד נט, לקבלן אבי חסון אין עבר פלילי ובוודאי לא נחשב לעבריין אך הפרטים הראשונים שעמדו לרשותנו בשלב הראשון התבססו על הודעת המשטרה.

מההודעה הראשונית דווח על תקרית שבה תושב אשדוד בן 43 מת לאחר מעצרו. הוא נעצר בעקבות הודעה שהתקבלה במשטרה על פורץ לדירה במרינה. (מסתבר שהוא פנה לדירה של עורך דינו בהתקף חרדה ובטענה שרודפים אותו, האישה נבהלה והזעיקה את המשטרה).

השוטרים שהוזעקו למקום מדווחים כי מצאו את החשוד צועק ברחוב שיש במקום מחבל ועצרו אותו. לאחר מכן הוא הטיח את ראשו בניידת המשטרה ובקיר תא המעצר, וכשעלה חשש לפגיעה עצמית - ירו בו באקדח מסוג טייזר.

על פי גרסת דוברות נמשטרה, ניסיונות ההשתלטות של השוטרים נעשו כדי לרסן את העצור, בכדי למנוע פגיעה עצמית, העצור התמוטט בתא המעצר.

השוטרים החלו בפעולות החייאה מצילות חיים עד הגעת מד"א והוא פונה לבית החולים ״אסותא״ שם כעבור זמן קצר נפטר.

דיווח על המקרה הועבר למחלקה לחקירות שוטרים.

מבדיקה נוספת עולה שגופתו של העצור שנפטר הועברה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר, ורק לאחר שתשוחרר הוא יובא למנוחות בבית העלמין.

לא ברור כיצד ומדוע קבלן מוכר, יפרוץ לדירה ומה היו הנסיבות. בינתיים הרבה מאוד סימני שאלה בפרשה.

מדיווחים מהשטח שאספנו, חסון כלל לא פרץ לדירה, אלא נכנס אליה כשהוא בהתקף חרדה ומזהיר כי רוצים לרצוח אותו. חסון במשך שנים רבות עבד קשה כדי להלחם על פרנסתו. הוא היה קבלן בניין מגיל צעיר מאוד ואף לאחרונה היה בעיצומן של 2 פרויקטים לבנייה. היה לו לב גדול ועליות ומורדות במשך שנים בחייו העסקיים.

בודקים את נסיבות המקרה הטרגי:

המחלקה לחקירות שוטרים פתחה בחקירת נסיבות מותו של אבי חסון - האם השוטרים תפקדו באופן ראוי כהשתמשו באקדח טייזר. משפחתו וחבריו של חסון טוענים שהשימוש באקדח הוביל לאירוע לבבי שגרם למותו. לטענה זו אין עדיין אישור מהמכון לרפואה משפטית.

קרוב משפחה אמר - "הוא לא עבריין ומעולם לא התעסק בפשיעה, אלא עבד לפרנסתו והיה אדם מאושר. לא ברור למה המשטרה עצרה אותו. אנו דורשים חקירה יסודית. השימוש בטייזר גרם לו לאירוע לבבי".

אשדוד נט ימשיך לעדכן ברגע שנסיבות המקרה יתבהרו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]