שנתיים אחרי התיעוד שהבאנו כאן באשדוד נט על זוהמה ולכלוך רב במי המרינה באשדוד - ואחרי מבצע ניקיון שהוציא טונות של פסולת מהמקום, שוב תיעוד של לכלוך רב שמותירים אחריהם אזרחים במקום.

דניאל גומברג, תושב אשדוד שביקר לפני מספר ימים בשובר המרינה, היכן שנמצאים הדייגים בקצה השובר, הזדעזע מהמראות שאליהם נחשף. "המקום מטונף ברמות שזה פשוט הורס את הנוף ואת הים. אם יש לכם משהו שיכול לכוון אותי לאחראים במקום אני ממש אשמח", כתב דניאל בקבוצת הפייסבוק "כל מה שמפריע לי באשדוד. 

דניאל הוסיף וכתב: "חברים בואו נציל את הים ומי שבאמת אכפת לו מאיכות הסביבה יבוא לעזור. אני לוקח את הפרויקט הזה במו ידי כי העירייה לא תעזור פה, כי מדובר באזור של המרינה, אשמח מאוד לעבודת צוות!!".

הלכלוך הרב שהצטבר במקום ימצא את עצמו, בסופו של דבר, ים. הגלים שיגיעו עם הסערות החורפיות יקחו את הלכלוך לעומק הים, שם יפגעו בחי ובטבע וייפלטו בסופו של דבר לחופים.

צילום: דניאל גומברג

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]