צילום: דוברות המשטרה

חייל קרבי מאשדוד התבקש לחזור במהירות לבסיסו, עלה על מכוניתו ודהר לבסיס. בדרך הוא נעצר על ידי משטרת התנועה לאחר שנלכד במכונת המהירות נוהג במהירות של 152 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת הינה 80 קמ"ש בלבד. בעבירות מסוג זה דהיינו נהיגה במהירות מופרזת של 51 קמ”ש ומעלה צפוי הנהג בשלב הראשון לעונש של פסילה מנהלית של קצין משטרה 30 ימים ובנוסף לקבלת דוח הזמנה למשפט עם 10 נקודות חובה. כמו כן בעבירות אלו דורשת התביעה המשטרתית במהלך הדיון תקופת פסילה משמעותית נוספת בת חודשים ארוכים וקנס קספי נכבד כאשר ברובם הכמעט מוחלט של מקרים אלו נעתר בית המשפט לדרישותיה אלו של התביעה.

החייל פנה לעורך דין  ליאור לביא ממשרד עורכי הדין טדי מנשה ושות', שמיד הבין שמדובר במקרה חריג שלא מצריך ענישה כבדה. "כל טענותיי בעניין נסיבותיו של החייל התקבלו במלואן. ומכאן גזר הדין החריג במיוחד שניתן בבית המשפט לתעבורה באשדוד", אמר לאשדוד נט עורך דין לביא. 

" לא בכל יום זה קורה אך לעתים גם פסיקות חריגות מסוג זה יוצאות מפתחו של בית המשפט ובצדק רב. על אף שהחייל הואשם בעבירה של סיכון משתמשי דרך נעתר בית המשפט להסדר המקל במיוחד אליו הגעתי עם התביעה", הוסיף עורך דין לביא.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]