מהתביעה עולה כי התאונה קרתה לפני כשנתיים כאשר רכב התנגש בקטנוע שלו. כתוצאה מהתאונה הצעיר הועף מהקטנוע ונחבל בכל חלקי גופו. 

אמבולנס של מד"א פינה אותו ממקום התאונה לבי"ח קפלן ברחובות שם התלונן על הגבלה בתנועת כתף שמאל, על רגישות במרפק, בירך ובשוקיים ואושפז משך 24 שעות במחלקה הכירורגית של ביה"ח.

לאחר ששוחרר שהה כ-4 חודשים בחופשת מחלה ובבדיקת MRI הובחנו נוזלים וקרע בסחוס מפרק ירך שמאל, שגרמו לשינוי במבנה הסחוס.

בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג העוסק בתביעות בגין נזקי גוף, טען בתביעה כי מאז התאונה הצעיר סובל מכאבים, רגישות והגבלה בתנועת כתף שמאל ומפרק הירך.

עו"ד דותן לינדברג (צילום: דובי פיינר)

ענף נפגעי עבודה במוסד לביטוח לאומי,  הכיר  בקשר הסיבתי בין החבלות מהן סובל התובע לבין התאונה וקבע לו נכות בשיעור 15% לצמיתות.

בתביעה לבית משפט השלום באשדוד, הצעיר ביקש לקבל פיצוי עבור הפסדי שכר, כאב וסבל, עזרת צד ג' והוצאות רפואיות.

בעקבות הגשת התביעה, הצדדים חתמו על הסכם פשרה לפיו ה'פול' תשלם לצעיר פיצוי בסך 280 אלף ₪ בנוסף למעל 10 אלף ₪ שקיבל מהביטוח הלאומי.

המדובר בפיצוי משמעותי לאור העובדה כי  הפיצוי נגזר מרמת השכר של הנפגע וחברת הביטוח טענה כי שכרו  לפני התאונה היה נמוך מאוד וכי לאחר התאונה לא נמצאה ירידה בשכרו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]