גבי כנפו - צילום מעמוד הפייסבוקתגובתו המלאה של גבי כנפו לכתבה הערב בערוץ 2:

"תושבי אשדוד היקרים, במהדורת "החדשות" הערב פורסמה כתבה ובה נשמעה שיחה ביני לבין מי שמתיימר לייצג ניצולי שואה. חשוב לי להבהיר לכם את הדברים, כי אני מודה שגם אם אני הייתי שומע את ההקלטה בלי להבין את ההקשר, הייתי מבקר את עצמי בחריפות על הדברים שנאמרו.

אז הנה האמת. מוכנים?

מר מייקל לב, שמתיימר לייצג ניצולי שואה, מוכר לי מתחקיר חברת "החדשות" שפורסם במאי 2016, אז חשפה הכתבת הכלכלית יונה לייבזון את מעלליו כמי שמציע לניצולי שואה שירותים בתשלום אותם הם יכולים לקבל בחינם.

אתם מבינים? ניצול ציני של ניצולי שואה והוצאת כספים מהם. זה האיש וזה "פועלו" למען תושבי אשדוד.

על הרקע הזה, לא הופתעתי לקבל מעורך דינו של לב, מכתב מיד לאחר הבחירות ובו דרישה הזוייה, לקבל את תיק הרווחה בעיריית אשדוד. זאת, ואני מצטט את עורך הדין של לב, "בשל הסכם קואליציוני שנחתם בין "עתיד ישראל" לרשימת "אשדוד שלנו" בראשות הלן גלבר".

המכתב שנשלח לכנפו

"הבנתם? לא רק גביית תשלום מניצולי שואה, גם הסכם קואליציוני הזוי, שאם באמת נחתם, מהווה זילות חמורה של ניצולי השואה ושימוש בהם ככלי במשא ומתן פוליטי בין מייקל לב להלן גלבר.

על רקע זה, אתם יכולים להבין את שאט הנפש שחשתי מאדון לב ופעולותיו, והסיבה לדברים שאמרתי לו בשיחת הטלפון בינינו. הוא כמובן לא השמיע את הקלטת השיחה עד תומה, ואת אמירתיי אליו, "אינך ראוי להתיימר לייצג ניצולי שואה". גבי".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]