-

.

לשון המכתב שקיבל נכט על מנת שיפנה את משרדו בעירייה:

 "בשל מצוקת מקום חריפה לעובדי עירייה, אני נאלצת לבקש מכם לפנות את המשרדים בקומה 4. אני יודעת שמדובר בנושא רגיש אולם, כל מאמצי למצוא חלופה לא צלחו.....מנהל בית העיריה יסייע לעם במה שנדרש לטובת אריזה ופינוי עד סוף השבוע.

תודה ושבת שלום.

תגובתו הרשמית של נכט המופתע למכתבה של בר אולפן.

נכט הגיב לאשדוד נט ואמר:

"צר לי שקבלת קהל ומענה לתושבים שזה לב מהות העשייה ותפקידנו אינו עומד בראש סדר העדיפויות של העירייה. יניב ואנוכי דואגים לקבל קהל באופן רציף, ומאות אנשים זוכים ליחס ומענה שלא יזכו לו מעתה. מקווה שהעירייה תחזור בה מהחלטה שאינה עומדת בקנה אחד עם מדיניותו של ראש העיר עצמו."

נכט הפתיע בבחירות הארונות עם 2 מנדטים כשלא נתנו לו שום סיכוי, אך הפרובוקציות, העובדה שאמר תמיד את אשר ליבו, העמדות הקיצוניות והבלתי מתפשרות, קנו לו קולות רבים בעיקר בקרב יוצאי חבר העמים...

לאחר הבחירות הוא סיכם יחסית בקלות את תנאי כניסתו לקואליציה - יו"ר תאגיד המים יובלים, ממונה על תרבות עולים ושנתיים וחצי סגן ראש העיר.

בפועל את תאגיד המים הוא עדין לא קיבל מסיבות שונות ומשנות , כממונה על תרבות עולים, כנפיו מקוצצות, הוא הרגיש בחודשים האחרונים שיושבים לו על הצאוור בעקבות התקפות נגדו מתוך הקואליציה והנה הגיע המכתב שנתן גושפנקה להרגשתו שמישהו החליט לקצץ את כל סמכויותיו ולגמד את מעמדו.

אגב על פי ההסכם הקואליציוני, נכט אמור להתמנות בעוד כ15 חודשים לתפקיד סגן ראש העיר, מכאן יש להניח שהוא נשך שפתיים עד עתה והקפיד להתנהג כמצופה...אך נראה שלא כמצופה מספיק...

אגב גם למינוי סגן ראש העיר - מועצת העיר צריכה להצביע והוא אינו אוטומטי..

נכט רכש מוניטין כאיש ציבור שאומר תמיד על של ליבו. מכאן נראה שלא יהיה משעמם בשבוע הבא

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]