איציק איטח

עוד באותו היום בו נרצח נדב בוחניק ז"ל, היה מי שהפנה אצבע והאשים את איש החסד איציק איטח במעורבות ברצח, זאת ככל הנראה בעקבות תמונה שלו שהופצה ברשתות החברתיות לצד החשוד העיקרי ברצח, שהיה חברו.

מאז, כמו אש בשדה קוצים, התפשטה והתרחבה לה השמועה כי איטח מעורב לכאורה ברצח, אלא שאם היה כן, כבר היה מוצא עצמו בתחנת המשטרה. לדבריו יש מי שהאשים אותו בהסעת הרוצח לזירה ואף יותר מכך - בדריסת הנרצח זכרונו לברכה.

"מתקשרים אלי החברים שלי, שולחים להם הודעות ומאשימים אותי בסיוע ברצח ומבקשים שיעבירו אליי את ההודעה" – מספר איטח לאשדוד נט. "פשוט הזיה אחת גדולה. אנשים איבדו את זה לגמרי. מקללים אותי ומאחלים לי כל מיני דברים. זה נכון שהכרתי את החשוד ברצח, אבל מפה ועד להאשמות כאלה קשות. פשוט מזעזע".

איטח, לדבריו, הכיר את שתי המשפחות ומעולם לא העלה על דעתו כי משהו כזה יכול לקרות. בפוסט שפרסם לאחרונה בפייסבוק הוא מבקש לנקות את שמו ולהפריך את השמועה. "יש פה בעיר אנשים רעים שמנסים להכניס אותי לסיפור שאני לא קשור אליו בכלל" - כתב. "אני רוצה להגיד לאותם אנשים פחדנים שיבואו ויגידו לי בפנים שאני מעורב או רק שידעתי שמשהו עומד לקרות".

בתגובה לפוסט השיבה לו ליליאן בוחניק, אימו של נדב ז"ל: "איציק אני מאמינה לך וזה מספיק לך. יש אנשים רעים שרוצים להישאר בעניינים על חשבון מישהו אחר...תישאר עם האמת שלך וזהו, אל תתייחס לאף אחד".

כעת איטח שוקל לתבוע את חלקם של מפיצי השמועות אשר פוגעים בשמו וגורמים לו ולמשפחתו עוול גדול.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]