החתול שנמצא מבותר ל-2 בפארק. צילום באדיבות התושבים

תושבים באחד הרובעים בעיר הזדעזעו למראה פגר חתול המבותר לשניים בפארק הסמוך לביתם. לדברי דיירת השכונה הסמוכה שעברה במקום במהלך טיול עם הכלבה, החתול נראה בשעות הבוקר משוטט בפארק כשהוא בריא ושלם, אולם בשעות אחר הצהריים הוא נמצא כאמור מת ומבותר לשניים, במרחק מה מהכביש – כך, לטענתה, נשללת האפשרות כי מדובר בדריסה.

לדבריה מדובר באזור שקט ללא כלבים משוטטים, שמאכילי חתולי הרחוב ובעלי הכלבים בו מכירים אחד את השני, על-כן לטענתה, מדובר במעשה ידי אדם: "אני נחושה שמקרים כאלה לא יחזרו על עצמם שוב! חלה החובה להחמיר את נושא הענישה למתעללים בארץ וכן להחמיר את האכיפה".

כך כתבה למערכת אשדוד נט:

"היום בבוקר בשעה 8:00 בערך, החתול הזה אכל בפינת האכלה הממוקמת בפארק ברובע הסיטי באשדוד. החתולים מוכרים לשכנים באזור ולילדי הגנים הצמודים ובכל סוף יום הילדים עוברים דרך הפארק ומשחקים עם החתולים.

היום בשעה 17:00 עברתי בפארק עם הכלבה שלי והחתולים שלרוב באים אלינו בריצה היו עסוקים במשהו באמצע הדשא בפארק. היות ויש שם פינת האכלה בין השיחים נגשתי לראות על מה מדובר והמראה היה מזעזע  - פגר חתול מבותר ל-2.

מיד התקשרתי למוקד העירוני ודיווחתי על הפגר. ביקשתי לברר האם יש מצלמות באזור וכשנעניתי שאין, ביקשתי להתקין שם היות ומדובר בפארק של העירייה הצמוד למספר גני ילדים ומקרה מזעזע כזה יכול להתרחש שוב. אדם שעשה זאת פעם אחת יעשה זאת שוב.

כמו-כן, עודכנתי כי בשעה 14:00 כבר דיווחו על כך למוקד. כמובן שעדכנתי גם את המחלקה הווטרינרית, אך היות ואין מצלמות באזור לא נדע מי עשה זאת. מהכא להתם (מפה לשם) הגיע עובד תברואה, אסף את הפגר והזדעזע מהמראה.

זה אזור שקט שבו מאכילי החתולים ובעלי הכלבים מכירים אחד את השני, אין פה כלבים משוטטים והפגר נמצא באמצע הפארק רחוק מהכביש. לפי המראה שלו זה נראה כמעשה מכוון על ידי פרא אדם! אני נחושה שמקרים כאלה לא יחזרו על עצמם שוב! חלה החובה להחמיר את נושא הענישה למתעללים בארץ וכן להחמיר את האכיפה".