צילום: אילוסטרציה

קטינה נפלה קורבן למעשי אונס ומעשי סדום שביצע בה לא אחר מאשר חברם הטוב של הוריה. האיש היה נוהג לקנות מתנות לילדה, בין השאר אוזניות ופלאפון, ובתמורה היה מבצע בה את המעשים הקשים.

על פי כתב האישום שהוגש נגדו, המעשים היו נעשים לרוב בבית משפחת הילדה, כאשר פעמים רבות הוא היה נשאר עימה לבדה. כתב האישום פירט את המעשים הקשים שביצע האיש בילדה הקטנה מאז הייתה בת 7 ועד שמלאו לה 13 שנה. 

באחד המקרים ביצע החשוד את זממו בילדה, ממש רגע לפני שאבי הילדה נכנס לחדרה. לאחר שהיה מבצע בה את זממו, היה הנאשם מזהיר את הילדה בל תספר על מה שאירע שכן הדבר יפגע בחברות בינו ובין הוריה.

בתסקיר שהוגש לבית המשפט, נכתב כי "בעקבות מעשי הנאשם המתלוננת סובלת מפגיעה כה רחבת היקף עד, אשר לדבריה היא אינה זוכרת את עצמה מלפני הפגיעה. פגיעותיו של הנאשם היו חלק בלתי נפרד מחייה, יצרו חוויה בסיסית של היעדר סדר ושליטה, ופגעו ביכולתה הבסיסית לתת אמון".

עוד נכתב בתסקיר לגבי הנאשם: "הנאשם ניסה למזער את אחריותו למעשיו בכך שטען כי הם נעשו תחת השפעתם של חומרים משני"תודעה, שאותם צרך עקב מצוקה נפשית. בנוסף לכך, הנאשם לא גילה כל אמפתיה כלפי המתלוננת, והוא רואה אותה כדמות מינית, שכלפיה לו יש פנטזיות מיניות. מכאן שהנאשם אינו מבין עד תום את אחריותו לפגיעה במתלוננת".

לאור חומרת המעשים ועל אף שהנאשם הודה במיוחס לו וחסך מנפגעת העבירה להעיד בבית המשפט, אב"ד סגן הנשיאה השופט נתן זלוצ'ובר גוזר על הנאשם 14 שנות מאסר בפועל ופיצוי לקטינה ומשפחתה בסך של 200 אלף ש"ח.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]