כך הושחת שלט החוצות של מיניסו

נראה כי באשדוד יש מי שיצא למבצע השחתה כולל של שלטי חוצות על גביהם מתנוססות דמויות נשים. רק הבוקר פרסמנו באשדוד נט אודות השחתת חלונות הראווה באחת מחנויות הבגדים שבמרכז העיר, הסיבה לכך ככל הנראה היא מפני שבמקום מוצבות בובות ראווה של נשים בלבוש אופנתי.

כך זה נראה הבוקר

בעקבות הפרסום, דיווחים נוספים של בעלי עסקים אשר פרסומים שלהם הושחתו הגיעו למערכת אשדוד נט, כמו למשל במספרה הסמוכה לחנות הבגדים בה הושחתו הלילה חלונות הראווה. פוסטרי ענק שנתלו על גבי שמשת החנות עליהן התנוססו דמויות נשים הושחתו ונקרעו לגזרים. 

כך זה נראה >>

השחתה במספרה

כעת ההשחתה מגיעה אל שלט החוצות של ענקית העיצוב היפנית שמחר עתידה לפתוח שעריה לראשונה בסניף החדש במתחם הביג פאשן. בתמונת הפרסום המקורית, כפי שניתן לראות מטה, האישה שמוצגת על גבי הפרסום מוצנעת ואינה לובשת כלל חשוף, כך שלא ברור מדוע בחרו המשחיתים לכסות את פרצופה וידיה. מה גם, לא ברור מדוע בחרו המשחיתים לצבוע בצבע לבן ולכסות גם את תאריך הפתיחה של החנות.

הפרסום המקורי

ממיניסו נמסר: "אנחנו מצרים על השימוש באלימות והשחתת רכוש. כרשת מובילה אנו פונים ומעניקים שירות איכותי לכלל הציבור ללא הבדל, ונשמח לראות את כל תושבי אשדוד והסביבה יחד איתנו בהשקת החנות ביום שלישי השבוע".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]