ד"ר יחיאל לסרי

אירועי הימים האחרונים באשדוד בהחלט גורמים לדאגה ואי שקט בקרב התושבים. תוך ימים בודדים התרחשו בעיר מספר אירועי אלימות ובהם ניסיון חיסול אחד, אירוע דקירות שהסתיים במצב קשה והירצחו של נדב בוחניק בן ה-24 זכרונו לברכה, שזעזע רבים.

כעת ראש העיר מתייחס לראשונה לאירועים. בפוסט שפרסם לאחרונה בפייסבוק הוא מביע את דאגתו נוכח מקרי האלימות הקשים שפקדו את העיר בימים האחרונים ומציין כי פנה למפקד תחנת המשטרה באשדוד סגן ניצב שמעון פורטל בדרישה לפעילות נמרצת של המשטרה.

כך כתב ראש העיר:
"אמש דווחנו על אירוע פלילי נוסף בעיר, והשלישי במספר בשבוע האחרון. זו תופעה יוצאת דופן ומעוררת דאגה, עבור העיר אשדוד, השומרת בעקביות על שיעורי פשיעה מהנמוכים בארץ בעשור האחרון.

בשיחה עם מפקד תחנת המשטרה באשדוד סגן ניצב שמעון פורטל, דרשתי פעילות נמרצת של המשטרה, כפי שפעלה והצליחה עד היום, לעצירת הדרדרות המצב ומניעת אירועי פשיעה נוספים בעיר.

מפקד התחנה עידכן אותי שהמשטרה פועלת נמרצות עם תמונת מצב ברורה ומהימנה על מקור האירועים הפלילים, ועם תגבור כוחות משמעותי ותוכנית פעולה להשבת השקט לעיר במהרה. אני סמוך ובטוח שתצליח בכך, ותשיב את תחושת הביטחון לתושבי העיר.

שולח את תנחומיי למשפחות על האבדן הטראגי, אלו לא פניה של אשדוד ועירנו תמשיך להיות מאוחדת גם במצבים כאלו. שבת שלום לכולם".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]