אלי לחמני (צילום: יח"צ)

הסאגה המשפטית על תוצאות הבחירות לראשות העיר אשדוד נמשכת - אלי לחמני, מי שהגיע למקום השלישי בקרב על ראשות העיר, הגיש עתירה לבית המשפט לביטול הבחירות לראשות העיר, או לחילופין לבטל את הבחירות ברובעים ג' וז'.

בעתירה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, מציג לחמני עדויות להטיית הבחירות, לכאורה. בעתירה נכתב כי במקרים יוצאי דופן רשאי בית המשפט לבטל בחירות בשל ליקוי שנפל בהם, גם אם לא הוכח שהליקוי עשוי היה להשפיע על תוצאות הבחירות.

לעתירה המלאה של לחמני כנסו כאן!

בנוסף עתר לחמני להעביר את הדיון בעתירה לבית המשפט המחוזי מרכז, זאת בשל העובדה כי גבי כץ, מנהל הבחירות באשדוד, משמש כקב"ט מחוז דרום של מערכת בתי המשפט.

עתירה נוספת שהגיש לחמני נמחקה היום. מדובר בעתירה שהגיש לחמני נגד ועדת הבחירות בגין ביזיון בית המשפט לאחר ולטענת לחמני הוא לא קיבל פרוטוקולים של ועדת הבחירות. בעירייה ביקשו למחוק את העתירה, וטענו כי פרוטוקולי הועדה מפורסמים באתר העירוני. 

בית המשפט קיבל את עמדת העירייה והורה על מחיקת העתירה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]