מקום ההצבעה של התושב ורשימת הקלפיות בעירבאתר ועדת הבחירות מופיעות תוצאות הבחירות לכנסת ה-21, וניתן גם לבצע פילוח של התוצאות על פי כל קלפי ברמת הישוב. איציק, תושב רובע י"ז באשדוד, הופתע לגלות שהקלפי בה הוא הצביע נגוזה כאילו לא הייתה כלל. 

"קלפי 277 מאשדוד לא מופיעה בתוצאות הבחירות , פשוט נמוגה. אני הצבעתי בקלפי הזאת שהוצבה ברובע י"ז. בדיקה של כל קלפי 277 , הניבה תוצאות בתל-אביב, ראשון ועוד.. אבל לא באשדוד", אמר איציק לאשדוד נט.

על פי בדיקתו של איציק, בקלפיות אחרות שהוצבו בבית הספר שירת הים ברובע י"ז, היו כמה מאות מצביעים בכל קלפי. "הצבעתי לבנט, לא חבל שהקול שלי לא ישפיע?", שואל איציק את אשדוד נט. לדבריו, הוא ניסה להגיע לועדת הבחירות המרכזית, אך ללא הצלחה.

דיווחים על תקלות כאלה ואחרות בקלפיות ובספירת הקולות הגיעו מעוד אזורים בארץ. ברובע ג', במעוז חרדי, נעשתה טעות בשיוך הקולות שהיו עבור יהדות התורה, ואלה שויכו בטעות למפלגת העבודה. באזורים אחרים היו דיווחים במערכת על מאות אחוזי הצבעה בקלפיות.

מערכת אשדוד נט פנתה לדובר ועדת הבחירות המרכזית - נשמח לפרסם תגובתו כאשר זו תגיע.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]