צילום ארכיון

על-פי כתב האישום, שהוגש על-ידי עוה"ד אפרת פאר-גרונדלנד ושיר בן-עמי רויטמן, הנאשם פגע מינית באמצעות האינטרנט ב-8 קטינות, וכן יצר קשר וניסה לפגוע מינית בקטינה נוספת.

במהלך המחצית השניה של שנת 2018, פנה הנאשם לקטינות רבות באמצעות האינסטגרם, תוך שימוש בזהות בדויה.

לצורך כך, הוא פתח חשבון אינסטגרם על שם נערה צעירה אליה התחזה, תוך שימוש בתמונות מתוך חשבונות הפייסבוק והאינסטגרם שלה, במטרה ליצור קשר עם קטינות בעלות חשבון אינסטגרם, ולפתות אותן להתכתב עמו, ובהמשך להצטלם עבורו בעירום מלא או חלקי ולבצע בעצמן מעשים מיניים.

האישום המרכזי מייחס לנאשם התקשרות עם קטינה כבת 8.5 שנים, כאשר הנאשם התחזה לנערה צעירה כבת 16, וגרם למתלוננת, במרמה ובמניפולציות מתוחכמות, לבצע בעצמה עבירות אונס ומעשה סדום.

בגין מעשים אלו הוא מואשם בגרם מעשה אינוס, מעשה סדום, מעשה מגונה וניסיון למעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה שש עשרה שנים בהסכמה שהושגה במרמה, שימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה, הטרדה מינית, העברת מידע כוזב במחשב, התחזות כאחר. כמו כן, מיוחסת לנאשם עבירה של החזקת חומרי תועבה פדופיליים שאותרו במחשבו עם מעצרו.

בבקשת המעצר כתבו עוה"ד פאר-גרונדלנד ובן-עמי רויטמן: "התנהגותו של המשיב מלמדת שההליך המשפטי הקודם שנוהל נגדו לא רק שלא הרתיע אותו מביצוע העבירות הפליליות כלפי קטינות, אלא שהמשיב אף החמיר את מעשיו בהיקפם ובנסיבותיהם."

"המשיב פעל בצורה מניפולטיבית ומתוחכמת" הוסיפו לכתוב, "בשיטתיות ובדפוס פעולה חוזר כלפי מספר רב של קטינות, תוך שהוא מנצל את חולשתן ואת גילן הצעיר. מסוכנותו של המשיב נלמדת אף מן השימוש בפלטפורמת רשת מקובלת, הפתוחה לשימוש ציבורי ומקובלת בקרב הציבור, בפרט ציבור הקטינים והקטינות." 

החקירה התנהלה במשטרת ישראל- יחידה 105 בלהב 433.