צילום: דוברות המשטרהפרשת סחר בסמים, בין השאר במעורבות קטינים, נחשפה בחודש מאי באשדוד. על פי החשד, צעיר בן 18 הוא מי שעמד בראש החבורה - שסחרה בסמים בשעות הערב באזור האולפנא באשדוד.

על פי כתב האישום שהוגש נגד "בובי הסטלן", מי שעמד בראש החבורה, הסחר בוצע באמצעות אפליקציית טלגראס, כאשר "בובי" מפעיל קטין שהיה המעורב הראשי, וכן קטינים נוספים.

כפי שעולה מכתב האישום ובקשת המעצר עד תום ההליכים, בובי הסטלן היה מי שאחראי על קניית הגראס מסוחרים וביצוע הסחר באפליקציה. על פי כתב האישום, בובי הסטלן היה דורש לאמת את זהות הרוכשים הפוטנציאליים באמצעות צילומי תעודת זהות, צילומי סלפי ודואג לתאם איתם את האיסוף מהאולפנא באשדוד.

"מדובר ברשת שעובדת ללא הפסקה כאשר באופן די קבוע מוצבים קטינים בבית ספר אולפנא באשדוד וממתינים לקונים פוטנציאלים, כאשר חלקם מגיעים לשם באמצעות הטלגראס וחלקם מכירים את ההתנהלות במקום ומגיעים ללא התראה", נכתב בבקשה למעצר עד תום ההליכים וכתב האישום.

" בובי הסטלן" מואשם בשלושה סעיפים של סחר בסמים, והמשטרה מבקשת לעצור אותו עד תום ההליכים נגדו, שכן עולה בידיהם החשש כי "הסטלן" ימשיך לסחור גם בתנאי מעצר בית.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]