ישיבת מועצת העיר הראשונה לאחר בחירות 2018. לראשונה יהיו 29 חברי מועצה, וגם הסטוריה כאשר אישה (שרון מרק - הלביאות) תהיה לראשונה סגנית ראש העיר.

אחרי מערכת בחירות קשה מאוד מבחינתו של ראש העיר יחיאל לסרי, הוא וממ"ק גבי כנפו עשו את הבלתי ייאמן, והצליחו לאחד את השורות במועצה ובתקווה שגם בעיר. 

את ישיבת המועצה הראשונה, מועצת העיר ה-11 של אשדוד, פתח ראש העיר בהצהרה חגיגית ובבשורה חשובה לתושבי העיר ולפיתוחה הכלכלי של העיר: במוצאי שבת יצא ראש העיר לסין לחתום על הסכם סחר ושיתופי פעולה עם הרפובליקה של סין.

"מדובר בשני מגדלים בגובה של 60 קומות שיוקמו ויהיו מרכזי סחר בינלאומי סיניים ועוד 5 מגדלים של 22 קומות", אמר ראש העיר. עוד הוסיף ראש העיר: "כמו כן תיבנה רכבת על עמודים מבטון, שתשלים את פרויקט Rewau, מכון אקדמאי עם 3 אוניברסיטאות סיניות ו-3 מישראל. זה ייעשה בשיתוף מפעל הפיס. הרפובליקה של סין תשקיע מיליוני דולרים באשדוד".

ראש העיר לסרי סיכם את ההודעה ההיסטורית: : "המהלך ההתחלתי הזה הוא בשורה גדולה מאוד לעיר, וכל זה במסגרת תכנית לאומית של סין, לחדש את דרך המשי ההסיטורית והעיר אשדוד נבחרה להיות המרכז מכל ישראל על דרך המשי".

בהמשך ישיבת המועצה הצהירו כל חברי המועצה כי ימלאו את תפקידם נאמנה למען תושבי העיר. בנוסף הצביעו חברי המועצה על הסגנים וממלאי מקום ראש העיר החדשים. ההחלטה על סגנית ראש העיר הראשונה אי פעם באשדוד, ההחלטה התקבלה פה אחד!

הקואליציה החדשה מגוונת ונותנת ביטוי לכלל האוכלוסיה. נאחל הצלחה למועצה הנכנסת, שאו ברכה ותשרתו את תושבי העיר נאמנה.

לצפייה ישירה בדף הפייסבוק של אשדוד נט לחצו כאן