ראול חסיד (ז"ל) ויעל אלמנתו | צילום משפחתי

טרגדיה פתאומית וכואבת בבית משפחת חסיד באשדוד ובקרב עובדי חברת אפיקים - ראול חסיד, עובד החברה, יצא הבוקר את ביתו לעבודה וזמן מה לאחר מכן נמצא שרוע על הרצפה בשביל לביתו. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

ראול (ז"ל), בן 60 במותו, הותיר אחריו אישה ושלוש בנות: נינה, ניב ובת. אלמנתו יעל מספרת בכאב: "ראול היה לב אחד גדול. אדם אהוב, איש של נתינה ושל חסד. בגלל ובזכות האדם שהיה, החלטנו לתרום את איבריו. ממה שהספיקו להציל נותרו קרניות העיניים, בזכותן אדם עיוור יזכה למאור עיניו.

"הוא היה האבא הכי טוב בעולם" - מספרת נינה בתו, "מסביר פנים ואוהב את הבריות. אבא היה עוזר לאנשים, גם לכאלו שאינו מכיר. הייתה לו האמונה שכל בעיה ניתן לפתור בהידברות. הוא היה נהג מוכר וותיק בחברת אפיקים, עד כדי שנוסעים שלו הגיעו להלוויה ולביתנו לספר על האדם שהיה. בזכותו אנחנו משפחה מאוחדת".

הבת ניב אמרה: "לא מעכלים. תלינו את מודעת האבל, אנשים באו והיו בהלם מוחלט". בתו בת הוסיפה כשדמעות חונקות את גרונה: "אבא היה איש חסד, כשמו כן הוא - חסיד".

משפחתו הכואבת של ראול חסיד (ז"ל) | צילום פרטי

יוני קריספין, יו"ר וועד עובדים בחברת אפיקים: "ראול היה אדם של נתינה. הוא היה עובד מצטיין, קיבל וחיבק כל עובד חדש שנכנס לחברה. ראול היה האדם אהוב על כולם והיום, אף אחד מהעובדים לא הסכים לצאת לעבוד - כולם רצו להגיע להלוויה".

"נהג שהגיע לאסוף אותו בבוקר לעבודה מצא אותו שרוע על הרצפה, מיד הזעיקו את מד"א למקום. הדקות האלו היו גורליות לראול והיום לצערי, אנחנו מדברים עליו בלשון עבר. זה לא נתפס לאף אחד - לחברים לעבודה, למשפחה ולכל מי שהכיר אותו.

"אפיקים תלווה את המשפחה בכל מה שאפשר ומאחלת לבני המשפחה שבעזרת ה' יתאוששו מהאבדן הקשה הזה."

יהי זכרו ברוך.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]