שרה כלפון זכרונה לברכה - צילום: גבריאל ממקו

בשורה קשה במהלך השבת - שרה כלפון הלכה לעולמה. כלפון ז"ל, הייתה צריכה להיות בעוד חודש בת 50, הייתה מוכרת מאוד בעיר במיוחד כאשת מכירות מצליחה מאוד, כאישה שבת הצחוק לא משה משפתיה וכחברה עם לב ענק..

לפני כשנה ותשעה חודשים, אחרי שכלפון הצליחה להתגבר על לוקמיה, היא נכנסה לניתוח מעקפים בעקבות אירוע לבבי. הניתוח הצליח, אך טעות אנוש בבית החולים הביאה לכך שמכונת ההנשמה אליה חוברה כלפון, לא הופעלה. עד ששמו לב הצוותים הרפואיים למצוקה אליה נכנסה כלפון - כבר היה מאוחר מידי.

17 דקות הייתה כלפון ללא דופק ונשימה ומאז היא שכבה בתרדמת בבית החולים, ומשפחתה החמה הייתה צמודה למיטתה 24 שעות ביממה.

בשישי, ערב שבת קודש, שרה כלפון השיבה את נשמתה לבורא עולם.

הלווייתה התקיימה ביום ראשון 2.6 בשעה 12:30 בבית העלמין באשדוד, בהשתתפות רבים מאוד. יושבים בבית המנוחה ברחוב כוכב הדרום 6 המשפחה האבלה".צילום אורי קריספין

אחיה, דוד אדרי, אמר במוצאי השבת בקול שבור: "שרה הייתה חיוך וצחוק אחד גדול. אנחנו לא מעכלים עדיין את גודל האבידה".

איילת, חברתה שעבדה איתה שנים רבות והיא הייתה כמו אחות עבורה: "שרה הייתה אישה עם שמחת חיים, אישה טובה. הייתה צדיקה לא סתם נפטרה בערב שבת קודש. היינו כמו אחיות, זו אבידה קשה. השאירה אחריה תאומים ובעל, לא הספיקה עדיין לראות נכדים. עצוב מאוד"..

לפני שנה, לכבוד יום הולדתה של שרה ואחרי 9 חודשים בהם שכבה צמח, כתב לה אחיה אילן אדרי פוסט מרגש. אני מביאים אותו שוב לזכרה של האישה האהובה:.

אילן אדרי אחיה כתב לה פוסט מרגש לרגל יום הולדתה -

"שרה אחותי אהובת נפשי הייתה החברה הכי שלי בעולם היינו 15 שעות יחד כל יום, טיולים מסיבות... עולם.. שרה שלי הייתה אישה מלאת חיים, הקומיקאית הכי טובה במדינה... מצחיקה בטירוף לב ענק לארג'ית.

אני כל כך מתגעגע אין לי יום ואין לי לילה.. אני לא באמת מאושר ושמח.. עצוב רוב היום. ממש מאותו היום הארור הזה,.. החלום שלה היה תמיד שאהיה קומיקאי מצליח.. הייתי ה סטנדאפיסיט הפרטי שלה.. כל מה שאני עושה הוא לכבודה ובשבילה.. 

אחותי יונתי תמתי אהובת נפשי רציתי לספר לך שמיום שזה קרה אנחנו המשפחה שלנו והמשפחה של אבי בעלך יחד עם מיתרי ואפיקי התאומים הנדירים שלך ועזרה של חברים.. לא משנו מיטתך אפילו לשנייה 24/7 את זוכרת חיים שלי אנחנו בבית סיירת מטכ"ל וכך ימשיך שרה שלי שתדעי אנחנו כאן להשמיע את קולך לספר את סיפור חייך סיפור על אישה אלופה מכובדת מצחיקה!! אנחנו כאן בשבילך עד הסוף הטוב.

חברים יקרים שלי בבקשה מכם כולנו יחד בואו נפיץ ונתפלל על שרה יחד נרעיד את השמיים . הצל שלי חייבת להתעורר מהר . יום הולדת שמח לך אחות, חברה, ואמא קטנה שלי שרה את חסרה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]