מלווים את נדב בוחניק ז"ל בדרכו האחרונה. יהי זכרו ברוך

זעקת כאב גדולה נשמעה אחה"צ באולם ההספדים בבית העלמין באשדוד בלווייתו של נדב בוחניק ז"ל, שנדקר למוות אתמול (ב') אחר הצהריים בשעה שרכב על האופנוע ברחוב מונטפיורי בעיר, והוא בן 24 בלבד. 

מאות רבות ובהם משפחה, חברים ומכרים, הגיעו לחלוק לנדב ז"ל כבוד אחרון וללוותו בדרכו האחרונה. רבים עוד מתקשים לעכל את דבר האסון הכבד שפקד אותם, כשמעל הכל עוד מרחפת התהייה - איך ומדוע נלקחו כך חייו ונגדעו בן רגע...

אימו שהתקשתה לשאת דברים צעקה את זעקתה בכאב גדול: "שלחת לי מסר רק כדי שאני אגיד שאני סולחת לך...אני סולחת לך!!! אני סולחת לך!! אני אוהבת אותך, אוהבת אותך...!"

אביו ספד לו: "נדב היקר. מאז שנולדת ועד היום היית המלך של הבית. אני לא יודע איך להספיד אותך ואני לא יודע מה להגיד עליך. תמיד חונכת לאהבת הזולת, וכזה היית. אהבת את כולם וכולם אהבו אותך. בראשית אני רוצה לבקש ממך סליחה...סליחה אם מנעתי ממך לעשות דברים שהיה עליך לעשות. נדב שלי, אני מת עליך אתה החיים שלי".

אחותו עדן: "אהבה שלי, יפה שלי...כולם ידעו כמה אתה יפה מבחוץ, אבל רק מי שהכיר אותך ידע כמה אתה יפה מבפנים. היינו זוג אחים בהפרש של שנה וחצי, צמד...תלשו אותך ממני! תלשו אותך ממני! נוח על משכבך בשלום, אני נשבעת שאנקום את נקמתך!"

נדב בוחניק ז"ל

האחות אפרת: "נדבי שלי, אחי הגדול, החבר הכי טוב שלי, האחד שתמיד ידע מה נכון בשבילי. בחיים לא חשבתי שאעמוד במקום הזה ואצטרך להספיד אותך ולדעת, שמהיום אדבר עליך בלשון עבר. למה אלוהים לקח דווקא אותך? כולם ממשיכים בחיים שלהם ואתה תישאר בן 24 לנצח...ילד שלא הספיק כלום.

אלוהים לוקח את הטובים ביותר, ואתה היית ותמיד תהיה הכי טוב בעולם הזה. בן אדם אהוב על כולם שאי אפשר לכעוס עליו, שתמיד מצליח להעלות לכולם חיוך על הפנים. אתה מלך שיפה מבחוץ ופי מאה מבפנים. אתה היית מושלם ותמיד תהיה אחד כזה.

תמיד שמרת עליי ודאגת לי, לא תמיד הבנתי שזה מדאגה...ואת כל הכלים שנתת לי אני לוקחת ממך עכשיו ואשתמש בהם כל חיי. לימדת אותי מה מותר ומה אסור. היה לנו קשר של הרבה מעבר לאחים, היינו פשוט חברים טובים. תמיד תהייה חלק בלתי נפרד ממני ומהחיים שלי, החלק הכי גדול בלב שלי, אוהבת אותך הכי הרבה שיש".

מלווים את נדב בוחניק ז"ל למנוחות. יהי זכרו ברוך

אחיו הצעיר רועי: "נדב אחי היקר. תודה שהיית לצדי ברגעים הטובים והפחות טובים, אני מודה לך על הכל, על כל הרגעים המטומטמים שלנו, בכל זאת הצחקת אותי וגרמת לכולם להעלות חיוך על הפנים.

אני מתגעגע יותר משאפשר לכתוב ולהגיד במילים. היית הכי טוב בעולם. אני ממש מקווה שאתה גאה בדרך שלי, ובדרך שתמכתי במשפחה ברגעים הקשים ובסך הכל הייתי אח טוב. נדב אחי היקר, תדע שאלוהים לוקח רק את האנשים הטובים ואתה היית הבן אדם הכי טוב בעולם. יחיד ומיוחד. ועכשיו הדבר היחיד שמפריד אותנו הוא זה שאני פה למטה ואתה שם שומר עליי מלמעלה".

חקירת המשטרה באשר לאירועים שהובילו לרצח, עדיין נמשכת. מאחר והמשטרה הוציאה צו איסור פרסום על פרטי החקירה והחשודים, לפי שעה אנו לא יכולים להרחיב בעניין החקירה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]