עו"ד עידן רוקח

רבים מהחייבים התנהלו שנים רבות תחת מעטה של חובות בהוצאה לפועל, תחת הגבלות ועיקולים, עד אשר  שרת המשפטים (לשעבר), איילת שקד, הביאה לחקיקת חוק מהפכני , אשר גאל חייבים רבים מחובותיהם, והוציאם לדרך חדשה.

חוק זה נחקק לפני מס' שנים ולעת עתה, נהנו ממנו כבר אלפי חייבים, שהספיקו לקבל הפטר לכל חובותיהם, תוך מס' חודשים ספורים וללא בירוקרטיה.

"היחודיות בחוק זה, הנה בעיקר התשלום הנמוך אותו יש לשלם מידי חודש, אך בעיקר זמן ההליך שלוקח כ- 9 חודשים מתחילתו ועד סופו, ואשר בסיומו נמחקים כל החובות באופן מוחלט", מסביר לאשדוד נט עורך דין עידן רוקח.

נכון לעכשיו, חוק זה עתיד לפוג בעוד כ-4 חודשים. אם כן, מדובר בהזדמנות אדירה עבור מי שעונה על הקריטריונים, למחוק את כל חובותיו ולצאת לדרך חדשה.

 "משרדנו המליץ לחייבים רבים להיכנס להליך זה, חייבים אשר כלל לא היו מודעים לזכאותם, ובפועל תוך מס' חודשים מצאו עצמם ללא חובות ומנהלים חשבונות בנק באופן תקין, יוצאים לחו"ל, ונהנים מחקיקה מיטיבת לכת, שלא נראתה כמוה", מספר עו"ד רוקח

חשוב לציין כי בניגוד להליכים אחרים בהוצאה לפועל ובבתי המשפט השונים, כאן אין צורך לשלם אגרה מיוחדת עבור ההליך, וככלל אין צורך לשלם תשלומים גבוהים יותר מצו התשלומים במסגרת האיחוד תיקים, ולכן כל מי שעונה על הקריטריונים, ההמלצה היא לנצל את ההזדמנות באופן מיידי ולצאת לדרך חדשה.

משרד עורכי הדין רוקח ושות' מתמחה במחיקת חובות עבור חייבים, הסדרי חובות והוצאה לפועל.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]