נדב בוחניק ז"ל

הלם גדול באשדוד עם היודע דבר הטרגדיה אחר הצהריים במהלכה נדקר למוות נדב בוחניק בן ה-24, עת רכב על האופנוע ברחוב מונטיפיורי באשדוד. מהמידע שהגיע לידי מערכת אשדוד נט נראה כי זהות הרוצח ידועה וככל הנראה הוא נעצר, אולם המשטרה לעת עתה אינה מאשרת את הפרטים. 

צוות אשדוד נט שהיה בשטח אסף עדויות, ומסתבר כי המשטרה אספה צילומים מחנויות סמוכות שמתעדות את המקרה, אולם הפרטים לעת עתה חסויים ולא מותרים לפרסום. נראה כי מדובר ברצח שנוצר בעקבות ויכוח סתמי בין צעירים ובכך הרסו עולמות שלמים. ברגע אחד לא מובן...לקחו חיים יפים...איך מקבלים החלטה כזו?

נדב ז"ל היה מוכר מאוד באשדוד. המשפחה והחברים כולם נותרו המומים עם היודע דבר האסון, מתקשים לעכל את הבשורה המרה. אפרת אחותו הקטנה ספדה לו: "אחי הגדול היית ותמיד תהיה הכי טוב. תשמור עלינו מלמעלה, מלאך שומר שלי, אני אוהבת אותך ותמיד אוהב אותך. חבל שאלוהים לוקח רק את הטובים, כי אתה בלי ספק היית מהכי טובים. בן אדם אהוב על כולם. לא נקלט לי בכלל".

זירת האירוע. צילום: אשדוד נט

חברו הטוב יהודה ספד לו: "אני לא מאמין שאני הולך לדבר עלייך בלשון עבר, שותף שלי, אח שלי, החבר הכי טוב שלי, הבן אדם הכי טוב ואהוב שהכרתי. אני רוצה להגיד לך תודה על הכל, תודה על מי שהיית בשבילי, תודה על כל העזרה שלך, תודה על זה שכל פעם שהייתי צריך אותך אתה תמיד היית שם בשבילי. אני רוצה שתדע שאני לעולם לא אשכח אותך, אתה תמיד תהיה חרוט לי בלב. חיים שלי, תשמור עלינו מלמעלה, שותף שלי אני אוהב אותך ואהב אותך כל החיים! ת.נ.צ.ב.ה".

חברו עמית ספד לו בפייסבוק: "חבר ילדות שלי אוהב אותך ומעריך כל דקה שהייתה איתך. עצוב מאוד שיצא ככה, לא נתפס! ה' לוקח רק את הטובים אליו,  שומר אותם לידו! הלב נשבר. תשמור עלינו מלמעלה. "טוב שם משמן טוב ויום המוות מיום הוולדו". ת.נ.צ.ב.ה".

נדב בוחניק ז"ל

מוקדם יותר סיפר עליו חבר אחר: "הוא היה בן אדם מאוד חברותי, מאוד שמח. תמיד היה משדר אנרגיה טובה כלפי אנשים, חברותי עם כולם. הוא לא היה בן אדם שלילי. לא היה לו בעיות עם אנשים מפוקפקים כלשהם. אנחנו לא יודעים מי עשה את זה. השם יעזור".

חברה אחרת שלו ספדה לו: "אמא'לה. נשבר לי הלב. מלאך שלנו, כל כך כואב לשמוע, שאלוהים רק ישמור עליך לידו. אני לא מסוגלת להאמין שיש יצורים כאלו בחוץ".

"לא מאמינה שהלכת לנו ככה" - כתבה לו חברה נוספת ברשת החברתית, "ה׳ לוקח רק את הטובים. אתה תהיה לי חסר לי".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]