היום (רביעי) בשעה 17:00 לערך, התקבלה קריאה במוקד העירוני על טביעה בחוף הדתי. נערים שהגיעו מנתיבות לאשדוד נכנסו למים בגזרת החוף הדתי וזאת בניגוד להוראות שכן החוף סגור.

אחד הנערים החל להיסחף לעומק וגילה סימני מצוקה.  במקום נכחו צוותי עבודה חיצוניים ואחד העובדים שהבחין במצוקתו של הנער, ללא היסוס נכנס מיד למים במטרה לסייע לו. בעודו שוחה לכיוון הנער החל לאבד את כוחו ולהיסחף ועם זאת נלחם עדיין במטרה להגיע אליו.

רגעים לאחר החילוץ הדרמטי | צארלי רימון| צילום: עיריית אשדוד, הביטחון העירוני

הקריאה שהתקבלה במוקד הועברה מיד בקבוצת המצילים והביטחון העירוני שהגיעו למקום. גם צ'ארלי רימון, שהיה במקרה בנסיעה ברכבו באזור, שמע את הקריאה וניגש במהירות לחוף הדתי, הוציא את החסקה מסוכת המציל ונכנס למים תוך שהוא חותר במהירות במטרה להוציא את שני הטובעים שהיו כבר בעומק.

לבסוף, צ'ארלי הגיע אליהם והצליח לחלץ את השניים. עם הוצאתם צוותי הביטחון העירוני העניקו להם טיפול ראשוני כולל שמיכות טרמיות. מד"א פינה את הנער במצב קל לאסותא תוך שהוא נמצא בהכרה מלאה.

צארלי רימון| קרדיט צילום: עיריית אשדוד, הביטחון העירוני

מדובר מד"א לכיש נמסר: בשעה 17:09 התקבלה קריאה על ארוע טביעה בחוף הנפרד באשדוד. למקום הוזנקו כונני מד"א לכיש וניידת טיפול נמרץ של מד"א. חובשי רפואת חירום ופארמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לבן 17 לאחר טביעה ופינו אותו שהוא במצב קל לבית החולים אסותא באשדוד. 

טביעה באשדוד | קרדיט: חגי כהן דוברות מד"א לכיש

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]