גנץ ולוי

ציפי לבני בנאום פרידה אמרה - 

"אני מאמינה שהעמדות שלי ושל התנועה טובות יותר למדינת ישראל ושהצדק עימנו. יש בי הכוח הפנימי להמשיך ולהיאבק, אבל אין לנו מספיק כוח פוליטי לממש את הדרך שלנו לבד. אני לא אסלח לעצמי אם קולות המאמינים בדרך יתבזבזו. אני אסירת תודה לכל מי שהתגייס ונתן בי אמון, אין לי מילים לבטא עד כמה ריגשתם אותי", אמרה לבני.

לבני, שהסקרים ניבאו כי התנועה בראשותה לא תעבור את אחוז החסימה, בדקה אפשרות לחיבור עם בני גנץ ועם יש עתיד - אולם הם חששו מתדמיתה כאשת שמאל מה שעשוי היה לפגוע במסר של מרכז  עם נטייה לימין שהם מבקשים להציג

גנץ ואורלי לוי בדרך לחופה:

משא ומתן מתקדם מתנהל בין מפלגת "חוסן לישראל" בראשותו של הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ למפלגת "גשר" בראשותה של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס. גורמים ב"גשר" אישרו שחלה התקדמות במגעים - ואמרו כי אם לא יקרה משהו "דרמטי" - האיחוד בין שתי המפלגות יצא לפועל.

ההתקדמות מגיעה בעקבות הצעה חדשה שהועברה מגנץ לאנשי לוי-אבקסיס ואשר מחדדת משמעותית נושאים חברתיים שחשובים לה. ההצעה כוללת התחייבות של "חוסן לישראל" ליישם במסגרת השותפות את תוכניות העבודה של "גשר". הדבר כולל גם דרישת משרדים חברתיים ושותפות מלאה בכל משא ומתן לכניסה לממשלה.

בימים האחרונים חזרה לוי-אבקסיס על המסר העיקרי שהוביל אותה להקים את מפלגתה החדשה: "אורלי לוי זה לא העניין. העניין הוא הנושאים החברתיים שאני מבקשת לקדם ובלעדיהם, לא אלך לשום מקום".

בנוסף צירפה לוי-אבקסיס שני שמות חדשים למפלגתה-  המשפטנית פרופ' יפעת ביטון ודדי פרלמוטר, יזם ומשקיע, ולשעבר סגן נשיא אינטל העולמית.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]