צילום: ארכיון

מקרה אימה נוסף באשדוד - לאור היום תקף צעיר, ככול הנראה מעורער בנפשו, אישה בשנות ה-70 לחייה בעת שזו רצתה לעלות על אוטובוס קו 5. האירוע התרחש אתמול (שלישי) בסמוך לשעה 17:30 ברחוב שבי ציון פינת המעפילים. 

על רגעי האימה מספרת בתה של הקשישה: "הגעתי לא מזמן מארצות הברית לבקר את אימי. אתמול כשחיכינו לאוטובוס קו 5, ברגע שבאנו לעלות על האוטובוס פתאום מישהו התחיל לחנוק את אמא שלי. הוא צעק כמו משוגע 'תביאו תעודות זהות אתם עצורים', ולא הרפה למרות הניסיונות שלי לשחרר את אימי."

הבת רואה שאמא שלה נכנסת למצוקה של ממש, מתחננת לעזרה, אך אף אחד לא מסייע. "האוטובוס היה מלא נוסעים, אף אחד לא קם. אני יכולה להבין שנשים פחדו, אבל איפה כל הגברים? איפה הנהג?" שואלת הבת בכאב. 

בסופו של דבר מצליחה הבת לדחוף את אמא לכיוון האוטובוס והצעיר התוקף משחרר את אחיזתו. "עלינו מהר לאוטובוס והנוסעים צעקו לנהג לסגור את הדלת מהר. הצעיר נשאר עומד בתחנה, אולי המתין לקורבן הבא שלו. שאלתי את הנהג למה לא עזר לי, תשובתו הצליחה לקומם אותי, הוא פשוט שאל אותי מה אני רוצה ממנו".

הערב אמורה הבת לעלות לטיסה חזרה לארצות הברית: "אני טסה עם חור בלב. אמא שלי עדיין מפוחדת, האירוע השפיע עליה מאוד. לא הגשנו תלונה במשטרה - אמא לא חושבת שתוכל להתמודד עם הזה נפשית".