הבריכה החצי אולימפית במתנ"ס רובע ט' אמורה הייתה להיות כבר בנויה ושוקקת חיים, אך המציאות היא שהחולות עדיין במקום ודבר לא זז - עד לשבוע שעבר.

בשנת 2011 אמורות היו להתחיל העבודות לבניית הבריכה, שעל פי הערכות שונות אז, עלות הקמתה כ-14 מיליון ש"ח. 

אך הפרויקט נתקע, ואיש לא מיהר להחיותו. בעיר בה משוועים לבריכות שחיה ציבוריות, איש לא מיהר להקים פרויקט שאמור לתת שירות לתושבים.

בשנת 2010 היו אופטימיים בחברה העירונית לתרבות הפנאי, כאשר דיווחו על הרחבת המתנ"ס והקמת הבריכה: "מתנ"ס עומד להתרחב כשלצדו תיבנה בריכה חצי אולימפית בגודל של 16 על 25 מ"ר כולל יציע עליון שיאפשר צפייה, בריכת ילדים, ג'קוזי ומלתחות. התכנון יתבצע ברבעון הראשון של 2011 וככל הנראה, כבר במחצית השנייה של 2011 יחלו  בבנייה".

 שש שנים אחרי אותה ההצהרה, דיווחנו כאן באשדוד נט על הפרויקט התקוע. "העברת תקציב, זה ככול הנראה מה שמפריד בין הקמת הבריכה במתנ"ס רובע ט' לבין עוד תכנון שייזרק בסופו של דבר לפח", כתבנו בשנת 2016.

בינתיים נכנסו רוחות חדשות של שינוי לעיריית אשדוד, שיחד עם ראש העיר מובילים בשינוי מבורך למען כלל תושבי העיר. בישיבת מועצה מיוחדת לאישור תקציב העירייה לשנת 2020, אושרה גם העברת תקציב בסך 24.5 מיליון שקל לבניית הבריכה ברובע ט'. 

כעת נותר להפוך את התכנית שהתושבים כל כך מייחלים לה - למציאות, ובהקדם.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]