הסיפור עם השיבושים שעל כביש ה-S טרם הסתיים. סביר להניח כי רבים מכם כבר מכירים את הבליטות והבורות הקיימים על הכביש בסמוך לצומת היציאה הדרומית בעיר, שכן הם קיימים שם זמן מה, אך בכל זאת, יש לשים לב ולנהוג באזור במשנה זהירות!

כך זה נראה >> 

תושב אשדוד שנתקל בבורות ונאלץ לעצור את רכבו לצד הכביש מחשש שנגרם נזק למכוניתו, הזדעזע לנוכח המראה המדאיג והחוויה המסוכנת ומיד דיווח על כך לאשדוד נט במטרה להתריע את ציבור הנהגים, חלילה לפני שיקרה אסון.

מפאת עומס התנועה שנוצר ע"י הרמזור, קשה להבחין בשיבושים הקשים על הכביש. כך רבים מהנהגים מופתעים לגלותם ברגע האחרון ונאלצים לבצע תנועות חדות ומהירות על מנת שרכבם לא ייפגע - דבר שעלול לסכן אותם ואת הנהגים האחרים.

מה גם, בצד זה של הכביש (לכיוון היציאה הדרומית) ישנם לא מעט מקטעים משובשים ובורות לכל אורכו: מצומת בני ברית-משה סנה ועד צומת מנחם בגין-משה סנה. על כן, היו ערניים, הפעילו משנה זהירות ושמרו על עצמכם.

תגובת העירייה: "כביש משה סנה אמור לעבור קרצוף וריבוד בכל קטע האספלט האמור. בינתיים נעשו תיקונים ומילוי בורות באספלט חם, עד להשלמת התיאומים והכנת הכביש לתחילת העבודות".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]