הבוקר פירסם חבר המועצה אלי לחמני עצומה ברשת תחת הכותרת "לעצור את עושק הארנונה בעיר". בדבריו ציין לחמני: "משרד הפנים אישר העלאה של 2.58%, בשנת 2019 עלתה הארנונה באשדוד ב- 28.27%. השכר של התושב ושל העסקים בעיר לא עלה באותם אחוזים מטורפים".

תגובת עיריית אשדוד

בעיריית אשדוד הופתעו לשמוע על עליית הארנונה בשנת 2019, כאשר לדבריהם, עלתה הארנונה באשדוד בהרבה פחות מכך. "ע״פ מר אלי לחמני: הארנונה באשדוד עלתה ב-28.27 אחוז! המציאות היא שהארנונה עלתה ב2.58 אחוז", אומרים בעיריית אשדוד.

עוד מציינים בעירייה כי עליית שיעור הארנונה היא בהתאם להחלטת משרד הפנים ועל פי הנוסחה הקבועה בחוק ההסדרים במשק המדינה, וכפי שכלל הערים בישראל מבצעות. 

"עוד ציין מר אלי לחמני שלא מדובר בפופוליזם - צודק מר לחמני, מדובר באי אמירת אמת הזויה לחלוטין. חישוב נוסף ופשוט מדרג את אשדוד בתחתית הערים הגדולות בגובה הארנונה -קרי המחיר הנמוך ביותר. לא מדובר בפופוליזם אלה במציאות", אומרים בעיריית אשדוד.

כאן המקום לציין כי בחודש דצמבר 2018 ביצע אתר אשדוד נט בדיקה כמה עלתה הארנונה באשדוד ב-10 השנים האחרונות עבור  אותה הדירה בשטח של 104 מ"ר - לתוצאות בדיקת אשדוד נט כנסו>>>> כאן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]