בר רפאלי

הטענה המרכזית שהעלתה רפאלי היא שבחלק מהשנים היא קיימה מערכת יחסים עם אזרח זר והתגוררה איתו בארצו. לטענתה, מערכת היחסים ביניהם עלתה לכדי "תא משפחתי", מה שמשליך על הקביעה כי מרכז חייה היה בישראל ולא באותה מדינה.

רפאלי הציגה כתבה בה נכתב כי מערכת היחסים בינה לבין דקפריו "עולה מדרגה", משום שהשניים "ישכרו דירה משותפת בקליפורניה".

אלא שאחד העדים במשפט העיד כי מדובר בכתבה יזומה שנועדה "להוכיח את העובדה שגם בתקופה שדיברנו היא הייתה נמצאת בעיקר בחו"ל".

 מעורכי הדין של רפאלי, משה מזרחי ואודי ברזילי נמסר כי "הנושא המרכזי שנדון בפסק הדין עסק בשאלה האם גב׳ רפאלי היתה תושבת חוץ בשנים 2009 ו-2010, תקופה בה חיה בזוגיות עם בן זוג בחו"ל ועסקה בקידום קריירה בין לאומית כדוגמנית.

בסוף שנת 2009 הגיעה רשות המיסים להסכם שומה לפיו החל משנת 2007 תחשב גברת רפאלי כתושבת חוץ. בהתאם להסכם זה היא דיווחה לשלטונות המס על היותה תושבת חוץ גם בשנים 2009 ו-2010.

אנו סבורים כי פסק הדין שגוי, מתעלם מעובדות מרכזיות וחורג מהלכות קודמות של בית משפט עליון בנושא זה. מטעם זה ומטעמים נוספים, אנו מאמינים כי תוצאת פסק הדין תשתנה בערכאת הערעור".

הסיפור שמאחרי המשפט:

סיפור המסגרת לחשדות נגד רפאלי הוא היותה דוגמנית ישראלית שטיפחה קריירת דוגמנות בינלאומית עם הכנסות בהיקף עשרות מיליוני שקלים.

השאלות שעלו  - איזו מדינה תהנה מהמס עליהן.

התשובה טמונה בשאלה - היכן גרה בר רפאלי באותן שנים?

בעוד שרפאלי טוענת כי ב-2007 עברה להתגורר בארה"ב, בין היתר על-מנת להיות קרובה לבן זוגה באותה תקופה, כוכב-העל ההוליוודי ליאונרדו דיקפריו - ולכן אינה חייבת במס בישראל; הרי שרשות המסים הישראלית טוענת כי הדוגמנית התגוררה בפועל בישראל - ולכן חייבת במס בארץ.

במקביל תצטרך רפאלי להתמודד משפטית בזירה הפלילית עם טענות המדינה להעלמת מיסים במסגרת השימוע שייערך לה.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]