כשברקע המתיחות בין ראש העיר אשדוד לבין ממלא מקומו מש"ס אבי אמסלם - מאות תומכי ש"ס באשדוד הגיעו הערב לכנס הבחירות של סיעת ש"ס, שהתקיים באולמי בודה בלאנקה באזור התעשיה. 

יו"ר ש"ס ושר הפנים, הרב אריה דרעי, פתח את דבריו בהבעת תמיכה מלאה בראש הממשלה בנימין נתניהו. דרעי ציין כי ימליץ לנשיא כי נתניהו ירכיב את הממשלה הבאה.

צפו בדברי התמיכה של דרעי בנתניהו: 

דרעי המשיך בדבריו והתייחס לפרסום מצע הבחירות של מפלגת כחול לבן (בני גנץ ויאיר לפיד). "כמעט העתק הדבק של מצע יש עתיד בבחירות האחרונות".

דרעי: מאות אלפים מעולי ברה"מ אינם יהודים

בהמשך דבריו מתייחס דרעי לדברי אביגדור ליברמן ממפלגת ישראל ביתנו, שאמר כי ידרוש בממשלה הבאה את תיק הפנים. "מה מפריע להם שש"ס במשרד הפנים? מפריע להם שמשרד הפנים בודק את הדי אן איי של העולים ומקשה עליהם לעלות לארץ. מודה באשמה".

צפו בדבריו של דרעי על עולי ברה"מ:

דרעי ממשיך ויוצא נגד חילולי השבת בעיר: כאן באשדוד נעשה חילול השם גדול ביותר -  אבותינו שעלו ממרוקו וארצות המזרח בנו את העיר הזאת. 

צפו בדבריו של דרעי נגד חילולי השבת בעיר:

"נדרוש שליטה במשרד הקליטה - לא יהיה עוד משרד הקליטה לעולי ברה"מ"

יו"ר ש"ס אריה ממשיך בדבריו בכנס וזורק פצצה לאוויר וחושף את היעד הבא של ש"ס: משרד הקליטה. "בהתייעצות עם חברים, הגענו להחלטה שנדרוש שליטה במשרד הקליטה. משרד הקליטה לא יהיה עוד משרד הקליטה של עולי ברה"מ". 

צפו בדבריו של דרעי על הכוונה לקבל שליטה במשרד הקליטה:

 לאחר שאשדוד נט פרסם את האמירות הקשות של השר דרעי, עלו תגובות נזעמות - כנסו כאן לתגובות על דבריו של דרעי

"שאף אחד לא יעלה על דעתו שנחליף את אבי שלנו"

יו"ר ש"ס אריה דרעי שב והביע תמיכה מלאה ביו"ר ש"ס באשדוד, תוך שהוא משבח את עשייתו למען שמירת השבת. "שאף אחד לא יעלה על דעתו שנחליף את אבי שלנו. אשדוד צריכה אבי חזק".

צפו בדברי התמיכה של דרעי באבי אמסלם:

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]