אלי נכט - מעמוד הפייסבוק של נכט"לצערי הרב יש כל הזמן אנשים קטנים וציניים שמנסים לשים לי מקלות בגלגלים", כך פותח נכט במתקפה לאחר שמזה תקופה מנסים לעצור ולגמד את פעילותו במועצת העיר למען תושבים העיר.

בסרטון וידאו שהעלה נכט מארצות הברית, שם לדבריו בדיוק הוא יצא מארוחת בוקר עם הנשיא טראמפ, ממשיך נכט ותוקף את חבריו בקואליציה: "יש להם פחד או שהם לא אוהבים שאנשים אחרים מצליחים", אומר נכט וממשיך - "ראיתי לאחרונה סרטון בפייסבוק של מישהו שהוא קורא לעצמו העוזר של גבי כנפו. אני לא יודע אם גבי שלח אותו או שהוא עושה זאת על דעת עצמו, הוא אומר בסרטון שאני משקר לאנשים שאני עובד עליהם. זה נמוך מאוד, זה בכלל לא מעניין אותי, אני מתעסק בדברים הרבה יותר משמעותיים".

נכט ממשיך ומציין את ההתנכלות לתפקידו ביובלים וניסיון לטרפד את המינוי שלו. "שולחים כל מיני מכתבים נגדי, מנסים לטרפד את המינויים שלי בין היתר ביובלים. אני אומר לכל אותם אנשים פחדנים - אנחנו נכסח אתכם בעשיה!"

בסיום אומר נכט לתושבי אשדוד: "לא אתן לאף אחד מאותה אליטה הישנה, שחושבים שהם עדיין יכולים לעשות משהו פה בעיר, ולהמשיך לשלוט בה ביד רמה - אז אני רוצה להגיד לכם חברים שאנחנו פה לייצג אתכם בשקיפות, בהבנה וכל האנשים הקטנים האלה, הם בטלים בשישים".

לסרטון של נכט כנסו כאן!

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]