אור אינברום (צילום: אינסטגרם)
אינברום, קשרה של בית"ר ירושלים, השתתף אמש במשחקה של בית"ר בליגת העל. מיד אחר כך שב לאשדוד, ככול הנראה יצא לבילוי במהלכו אירע האירוע שעדיין נחקר.

לדברי מקורביו, "אינברום עדיין בהלם ומעכל את מה שעבר עליו". 

בסביבת השעה 6:18 התקבלה קריאה במוקד מד"א לכיש על אירוע דקירות ברחוב אבן עזרא באשדוד. למקום הוזנקו כונני מד"א לכיש וניידת טיפול נמרץ של מד"א. חובשי רפואת חירום ופארמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לאינברום (22) ופינו אותו שהוא במצב בינוני עם דקירות בפלג גופו התחתון לחדר הטראומה בבית החולים אסותא באשדוד.
הוא נמצא כשהוא הולך ברחוב עם מספר חתכים ברגליו ונשען על חומה ולא הסכים לשתף פעולה עם הפראמדיקים.

אינברום עצמו הכחיש שנדקר ולא שיתף פעולה עם החוקרים. במשטרה מחפשים אחר שחקן נוסף שעל פי הטענות היה באירוע על מנת לגבות ממנו עדות. חוקרי משטרת אשדוד ממשיכים לגבות עדויות.זירת הדקירה הלילה באשדוד

ככל שחולפות השעות הולכת ומתבהרת התמונה:

על פי הפרטים שהתבררו עד כה, כפי הנראה החשודים בתקיפה מסוכסכים עם אינברום, ועל כן ארבו לו מתחת לביתו.

על פי העדויות שבידי החוקרים, בשעה שחזר אינברום לביתו יחד עם חברו, אף הוא כדורגלן בליגת העל, המתינה לו החבורה. התוקפים היו מצוידים בסכינים וכאשר הבחינו בשחקן התפתח ביניהם דין ודברים, במהלכם שלף אחד המעורבים סכין ודקר את אינברום מספר דקירות ברגלו.

כתוצאה מהתקיפה התעלף אינברום ולאחר מכן התאושש ויצא לרחוב, שם אותר על ידי צוותי מד"א שלקחו אותו לבית החולים. אינברום לא שיתף פעולה עם צוותי מד"א ולא השיב ממה נפגע.

חברו הכדורגלן שהיה עימו ברח מהמקום, ומאז שעות הבוקר מחפשת אחריו המשטרה, שאף יצרה קשר עם קבוצתו ומנסה לגבות ממנו גרסה לאירועים. 

מנהל בית החולים אסותא פרופסור חיים ביטרמן מסר הצהרה בנוגע למצבו של אינברום:
"הפציעה לא תשפיע על קריירת הכדורגל שלו" הבהיר פרופסור ביטרמן שהוסיף: "המשמעות של הפציעה קטנה והוא יוכל לחזור לפעילות בהקדם. הוא כנראה יישאר עד מחר בבית החולים לטובת השגחה וישוחרר".

בנוגע להשתלשלות העניינים מבחינת  בית החולים סיפר פרופסור ביטרמן:
"הפצוע הגיע אלינו עם פציעה קלה, עבר בדיקות שהוכיחו שמצבו קל. הוא בהשגחה בלבד ולא זקוק לניתוח וישהה כאן זמן קצר. הוא מוגדר קל ויצטרך אשפוז קל בלבד. לא אכנס לפרטים, אבל יש לו פגיעה קלה בגפיים”.

ביממה הקרובה הוא יעבור בדיקות מקיפות על מנת לאמוד את תקופת ההחלמה שתידרש לו כדי לחזור למגרשים. ההערכות מדברות על מספר שבועות לפחות של התאוששות אך על כך שהשחקן ישוב לפעילות עוד העונה.

  

מבית"ר ירושלים נמסר:
"רווח לנו לדעת כי מצבו של אור אינברום טוב ומדובר בפציעה שטחית, מאחלים לשחקן בריאות וחזרה לשגרה כמה שיותר מהר. באשר למקרה עצמו, הנושא נמצא בחקירה משטרתית ולכן אין לנו מה להרחיב כרגע בנדון ואנו לא מתכוונים להגיב לספקולציות ופרשנויות כאלו ואחרות".