ברציפי חברת נמל אשדוד עגנה היום אוניית התענוגות היוקרתית ביותר בעולם, Seaborn Ovation, אשר הגיעה בפעם הראשונה לישראל כחלק מחופשת שייט המיועדת לעשירי העולם במזרח התיכון, חצי האי ערב והמפרץ הפרסי.  

Seaborn Ovation, אשר הושקה רק בחודש מאי השנה, נחשבת לאוניית האלפיון העליון ונוסעיה נהנים מחופשה הכוללת שירות אישי מצוות העומד לרשותם לאורך כל החופשה. על סיפון האוניה 300 סוויטות בלבד ובכל אחת מהן מרפסת הצופה לים. המחיר ההתחלתי לנופש בספינה עומד על 30 אלף ש"ח. על האוניה יש למעלה מ-1,600 יצירות אומנות מסגנונות שונים של האמנים המפורסמים ביותר בעולם. מספר אנשי הצוות על האוניה מותאם למספר האורחים הנמצאים בה. האוניה Seaborn Ovation מציעה קרוזים בכל העולם.

צילום: משה ביטון

נמל אשדוד רושם השנה גידול של כ-17% בכמות אוניות הנוסעים שעוגנות בו ביחס לשנת 2017. מבחינת כמות הנוסעים צפוי נמל אשדוד לשמור על כמות נוסעים זהה לזו שעברה דרכו בשנה שעברה.

מחברת נמל אשדוד נמסר: "לראשונה מאז סיום מבצע 'צוק איתן' אנו מצפים כי בשנת 2019 צפוי להיות גידול משמעותי במספר האוניות ומספר הנוסעים התיירים שיגיעו ויצאו מישראל דרך אשדוד. הנהלת הנמל משקיעה משאבים רבים כדי לקדם את הבאתן של אוניות נוסעים וחברות תיירות נוספות שיפקדו את ישראל בשנה הבאה. חוסר היציבות האזורית גרם לירידה חדה בכמויות האוניות והנוסעים שהגיעו לאשדוד בשנים האחרונות".

צילום: לירון מולדובן

צילום מאתר החברה

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]