דניאל רוזנבלום זכרונו לברכה

בבית העלמין באשדוד הובא למנוחות הילד דניאל רוזנבלום (4) שנפטר לאחר שבמשך 3 חודשים נלחמו הרופאים על חייו. דניאל נפצע קשה מאוד בתאונה שהתרחשה בעת טיול משפחתי בתאילנד, הוטס לישראל במבצע מיוחד כשהוא מחוסר הכרה והיום, אחרי שלושה חודשים, תש כוחו והוא נפטר.

אביו של דניאל, אלכס ספד לו בקול שבור: "ילד קטן שלי, אני אוהב אותך לעד כל החיים, אתה תמיד תהיה הנכד הראשון והבן הבכור, אני אוהב אותך יפה שלי".

הסבתא ציפי קבסה סיפרה על הנכד: "ילד מיוחד. כל צעד בחייו היה מתועד, היה הילד האהוב. לא נתפס שלא נראה אותו". על ההתמודדות בחודשים האחרונים, סיפרה ציפי: "היה לנו קשה מאוד כשהם היו בתאילנד, אחר כך המבצע להביאו לארץ. היה מאושפז שבועיים בתל השומר ואחר כך בהרצוג, שם הוא נפטר. טיפלו בו מאוד יפה. הרבה תפילות לרפואתו".

הסבתא מספרת גם על הטיול שהפך לסיוט,"תיכננו אותו שנה מראש נסענו כל המשפחה לשם, אני ובעלי , הילדים והנכדים. הרכב שלנו התהפך אחרי שמישהו פגע בנו מאחור. ארבעת החודשיים האחרונים טילטלו את המשפחה, בזכות דניאל הרבה אנשים התחזקו רוחנית.  הוספנו את השם חיים, שעתיים אחרי התאונה, התפללנו וציפינו שהוא יחלים. הוא נתן לנו שלוש שנים להנות מכל רגע איתו. הוא הכניס לנו אור לחיים, ציפינו לסוף אחר לא לסוף הזה - האמנו וקיוונו לנס".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]